Sayfa 55/787 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 6296 madde; 433 - 440 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yuceln Yazıyı Oku
    40 milyon liralık hisse alımı yapacaklarını söylediklerinden buyana 2.5 ay geçti. ve %7 ye tekabül eden hissenin sadece % 2 sini aldılar ve çakallar destek değil köstek oldular hep aşağı çekip ucuzdan kağıt alımı yapıyorlar. Bunların yatacak yerleri yok.
    Bakalım nereye kadar..????????????
    40 milyon bitene kadar toplamaya devam edecekler. Sürpriz beklememek gerek. Buralarda sürünür durur hisse alımı bitene kadar. Uckagitcilar.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by yuceln Yazıyı Oku
    40 milyon liralık hisse alımı yapacaklarını söylediklerinden buyana 2.5 ay geçti. ve %7 ye tekabül eden hissenin sadece % 2 sini aldılar ve çakallar destek değil köstek oldular hep aşağı çekip ucuzdan kağıt alımı yapıyorlar. Bunların yatacak yerleri yok.
    Bakalım nereye kadar..????????????
    40 Milyon TL lik hisse 12 TL üzerinden hesaplandığında 3,33 Milyon lota denk gelir ;

Toplam hisse (40 milyon lot ) içerisindeki payı % 8,33 olmaktadır.
    Halka açık kısmın (15 Milyon lot ) ise % 22,22 Sini oluşturmaktadır.

şimdi size bi masal anlatayım , bir varmış bir yokmuş evvel zaman içinde bir çakal tüccar varmış

cuma günü gönderdikleri bildirimle sermaye tavanı 200 milyona çıkarıldı. eğer 40 milyonluk hissenin tamamını bu fiyattan toplayıp sonrasında sermaye artırımı yapacaklarsa bence bedelli + bedelsiz yapabilirler.

YH 40 milyonu verdi.. YH payı 22 milyon lotluk hisse .. bu da aşağı yukarı 1 tl nominal hisse başına 2 tl lik bedelli artırım demek.

yani işin bedelli tarafından toplamak istedikleri tutar 75 milyon civarı + 40 milyon önceki sermaye , etti sana 115 Milyon , 75 de kasadan koyar al sana 200 milyon luk hisse..

buda şu anlama geliyor gibi % 200 bedelsiz + % 200 bedelli yapacak demek..

12 tl lik hissemiz için 2 tl daha verecez ve bize 4 hisse daha verecekler..

basit bir örnekle elinde 12000 tl lik 1000 lot hisse olan kişi 2000 TL daha verecek ve toplam hisse sayısı 5000 lot olacak. hisse fiyatı da 2,4 tl olur bölünme sonrası.

attım tuttum salladım hayal kurdum gerçek değildir dikkate almayın ..

3. 11.45 maliyetle aranızdayım destek için herşeyin hayırlısı olması dileğiyle.cumhurbaşkanı abd den dönmeden satmam lazım.zira borsanın 87000 e kadar gerilemesini düşünmekteyim.kesinlikle ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by cafo Yazıyı Oku
    11.45 maliyetle aranızdayım destek için herşeyin hayırlısı olması dileğiyle.cumhurbaşkanı abd den dönmeden satmam lazım.zira borsanın 87000 e kadar gerilemesini düşünmekteyim.kesinlikle ytd.
    Hisse pek istikrarlı 76 binde de 11di 96 binde de. 87 binde de 11 olur. Merak etmeyin.

5. Wink

Alıntı Originally Posted by kristaldeniz Yazıyı Oku
    Hisse pek istikrarlı 76 binde de 11di 96 binde de. 87 binde de 11 olur. Merak etmeyin.

inşallah dediğiniz gibi olur.ama cumhurbaşkanı abd dönüşü eyyyyyyy abd diye başlarsa dikkat etmek lazım.)))

6. Alıcılar garanti ve ünlü herzamanki gibi,,satıcılar vakıf ve yatırım finansman her zamanı gibi,,vakıf ve yatırım finansman malları bitmedikçe bize rahat yok

8-12 Mayıs net para çıkışı olan hisseler :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Yarın aranıza geleceğim inşallah.doğuş gyo dan çıkıp buraya geleceğin.ytd

Sayfa 55/787 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •