Sayfa 98/787 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 6295 madde; 777 - 784 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kennym Yazıyı Oku
    bu adamların taktık bellı ,

arz etmeden once deli kar ettir , arz et ve karı her yıl sıfıra yakınsasın.. sonrasında hisse değer keaybetsın ama dokunma uzun süre , sonra bi bedelli açıkla biraz da ordan yol yatırımcıyı , bu sırada diğer arz edeceğin firmanın karını yükselt ..

ben eminim Bizim toptanın pazarlama gideri olan 179 milyonun büyük kısmı şok marketlerine yapılan indirimlerden oluşuyor. adım gibi eminim şok halka arz edilmeden önce aslında BIZIM ın karı oraya transfer edilerek (pazarlama gideri altında) şoka kar ettiriyorlar. normalde 8 maliyetli malı 10 liraya şoka satması gereken malı 7 hatta 6 liradan satıp pazarlama gideri gösteriliyor indirimler.. )

bu yıl veya gelecek yıl ŞOK arz edilecek ve orası da 0 kara yakınsayacak.. bu sırada bunlar BIZIM i toplayacak ..
    Hocam, Sok malini Bizimden mi aliyor diyorsunuz yani? Sizin dediginiz gibi dalavere olmasa da Bizimden mal alması normal mi kendisi icin olusacak marjlar acisindan. Ne bileyim Sok kendi tedarik zincirini direk fabrikalardan kuracak kadar büyük bir firma diye dusunuyordum.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by masm32 Yazıyı Oku
    Ben bir aldım 1 ayda geldi. Sitede bug dolu.

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Demekki online hic satis yok henüz. Bunu profesyonelce yapabilirlerse ve iyi bi reklamla ciddi satis patlamasi olacagina inaniyorum.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

3. BIZIM hissesi 31.7.2017 tarihinde günü 13,65 TL'den ve %-0,22 deger kaybı ile tamamladı. Hisse senedi 13,65 TL'den yaptığı kapanış ile 10 günlük hareketli ortalamaların üzerinde bulunuyor. Hisse senedinin kısa vadeli yönü için 10 ve 21 günlük hareketli ortalamalarının üzerinde kalıp kalmadığı izlenmelidir. Şayet hisse senedi 50 günlük hareketli ortalaması olan 11,99 TL'nin altına inerse orta vadeli trend yön değiştirerek sat sinyali verecektir. Benzer şekilde, şu an 13,65 TL fiyattan işlem gören hisse senedi 250 günlük ortalaması olan 12,08 TL'nin altına inerse, bu durum uzun vadeli yükseliş trendinin kırıldığı anlamına gelecektir. Bu nedenle, hisse senedinde kısa vade için 10 ve 20 günlük ortalamaları olan 12,99 TL ve 12,48 TL'nin üzerinde kalıp kalamadığı takip edilmedilir. 112,81 seviyesinde bulunan Momentum indikatörü hissenin güç kazandığını gösteriyor. Bu konumu ile alım bölgesinde bulunan hissede 100 seviyesi referans dönüş noktası olarak takip edilmelidir. Bu seviyeden dönüş yapılması halinde gösterge negatif sinyal üretmeye başlayacaktır. CCI indikatörü 95,67 değeri ile hissenin alım bölgesinde olduğunu göstermektedir. Hisse en son 3 gün önce 100 yukarı keserek aşırı alım bölgesine girdi. RSI indikatörü 83,78 seviyesinde bulunan hissenin70'in üzerinde olması, hissenin aşırı alım bölgesinde olduğunu göstermektedir.Bu nedenle, 70'in altına inilip inilmediği gözlenmeli ve inilmesi halinde SAT sinyali üreteceği göz ardı edilmemelidir. MACD indikatörü en son 6 gün önce hareketli ortalamasının üstüne çıkarak AL sinyali üretti. Stochastic Osilatör en son 3 gün önce 20 seviyesini yukarı yönde keserek AL sinyali üretmeye başladı.
    bigpara

5. MÜÜÜ in ÜNLÜ sü satış yapmış((
    -65000 Lot..

6.  Alıntı Originally Posted by İstus Yazıyı Oku
    MÜÜÜ in ÜNLÜ sü satış yapmış((
    -65000 Lot..
    ya kendi malını gene kendisine satıyor sanmayın ki alan başkası....Tahtayı yapmak için 10-15 aracı kurum ile çalışıyorlar Ünlü de büyük pay ortakların payı. Onlarıda satmazlar zaten... Ufak bir pay ile oynuyor tahta sahibi.

7. MÜÜÜ'in mallarını Spek açığa satabilir mi Ünlü'den??

Sayfa 98/787 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •