Sayfa 30/30 İlkİlk ... 20282930
Arama sonucu : 240 madde; 233 - 240 arası.

Konu: PENTA - Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş.

en azından iyi bir haber gibi mi acaba !!!!!
    toptan olarak 14,95 iyi fiyat halka açıldıktan sonra yaptığı prime bakaraktan!!!!!
    sanırım bölünmemiş hali ile halka arz fiyatı 3-4 TL arasındadır!

Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    Sayın Paydaşlarımız;

Payları Yıldız Pazar'da işlem gören Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş. (Şirket) ortaklarından İstanbul Portföy Yıldız Serbest Özel Fon'un Şirkette sahip olduğu ve Şirket sermayesinin %10,16'sına tekabül gelen 40.000.000 TL nominal değerli payların 1 TL nominal değerli pay için 14,95 TL fiyatla, aşağıda bulunan yatırımcılara satışı, İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (Satıcı üye) ve Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Global Menkul Değerler A.Ş., Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. (Alıcı üyeler) aracılığıyla toptan alış satış işlemleri kapsamında 19/06/2023 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Toplamda satılacak 40.000.000 TL nominal değerli paylar halihazırda "Borsa'da işlem gören niteliktedir". Söz konusu işlemde beher payın satış bedeli Borsa'nın "Toptan Alış Satış İşlemlerine İlişkin Prosedür" hükümleri dikkate alınarak belirlenmiştir.

Satış işleminin 19.06.2023 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanmakta olup, işlem takasının Pay Piyasası takas süresi içinde gerçekleştirilmesi öngörülmektedir. Satışa konu paylar üzerinde devir veya satışı engelleyici rehin, haciz, teminat vb. herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.

Söz konusu işlemin Borsa İstanbul A.Ş. Toptan Alış Satış İşlemlerine İlişkin Prosedür kapsamında gerçekleştirilmesi için bugün (15.06.2023) Borsa İstanbul'a başvuru yapılmıştır.

Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    en azından iyi bir haber gibi mi acaba !!!!!
    toptan olarak 14,95 iyi fiyat halka açıldıktan sonra yaptığı prime bakaraktan!!!!!
    sanırım bölünmemiş hali ile halka arz fiyatı 3-4 TL arasındadır!
    yazdığımda kağıt 21 TL idi şu an tavan 26,04, bu kadar kısa süre içinde bu hareketi beklemiyordum :-)

3. Sayın Paydaşlarımız;
    Payları Yıldız Pazar'da işlem gören Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş. (Şirket) ortaklarından İstanbul Portföy Yıldız Serbest Özel Fon'un Şirkette sahip olduğu ve Şirket sermayesinin %9,00'una tekabül gelen 35.433.779
    TL nominal değerli payların 1 TL
    nominal değerli pay için 17,06
    TL fiyatla, aşağıda bulunan yatırımcılara satışı, İş Yatırım
    Menkul Değerler A.Ş. (Satıcı üye) ve Gedik Yatırım
    Menkul Değerler A.Ş. ve Global Menkul Değerler A.Ş. (Alıcı üyeler) aracılığıyla
    toptan alış satış işlemleri kapsamında 21/11/2023 tarihinde Borsa
    İstanbul'a yapılan başvurunun onayına bağlı olarak 23/11/2023 tarihinde gerçekleştirilmesi
    planlanmaktadır.
    Toplamda satılacak 35.433.779
    TL nominal değerli paylar halihazırda "Borsa'da işlem gören niteliktedir".
    Söz konusu işlemde beher payın satış bedeli Borsa'nın "Toptan Alış Satış İşlemlerine İlişkin Prosedür" hükümleri dikkate alınarak belirlenmiştir.
    Satış işleminin 23.11.2023 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanmakta olup, işlem takasının Pay Piyasası takas süresi içinde gerçekleştirilmesi öngörülmektedir. Satışa konu paylar üzerinde devir veya satışı engelleyici rehin, haciz, teminat vb. herhangi bir kayıt bulunmamaktadır.
    Söz konusu işlemin Borsa İstanbul
    A.Ş. Toptan Alış Satış İşlemlerine İlişkin Prosedür kapsamında gerçekleştirilmesi için bugün (21.11.2023) Borsa İstanbul'a başvuru yapılmıştır.
    Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

4. KAP Haberleri 24 Kasım 2023
    PENTA – VBTS kapsamında PENTA payları 24/11/2023 tarihli işlemlerden (seans başından) 22/12/2023 tarihli işlemlere
    (seans sonuna) kadar kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

6. Bilançodan sonra pozisyon aldım. Umarım doğru analiz yapmışımdır. Bereketli kazançlar

7.  Alıntı Originally Posted by Poizer Yazıyı Oku
    Bilançodan sonra pozisyon aldım. Umarım doğru analiz yapmışımdır. Bereketli kazançlar
    Enflasyon muhasebesi uygulamamış yani tms 29 a göre gönderilmedi bilanço bunu bilerek mi bilançodan sonra aldınız
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

8. Fazlasıyla dinlenmiş, zamanı yaklaşmış.
    80 lerden 17 ye.. baya da bekletmiş. İyi de bilanço gelmiş.

Sayfa 30/30 İlkİlk ... 20282930

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •