Sayfa 46/504 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 361 - 368 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ne yazık ki bizim söylememiz ile düzeltmeye girmiyorlar...kendi dinamikleri gerektirdiği için düzeltmeye giriyorlar...ki bunu bir çok hissede defalarca gözlemlemişimdir...en son bir kaç hissede rekor işlem hacimlerinden sonra belki düzeltme yapmaz diye düşünmemize rağmen yine de düzeltme yaptılar...son bir kaç hissede hisseye aşık olduğum için çok aşırı yüksek işlem hacmin görmeme rağmen kötümser bakmadım...ama borsa bize yine tecrübesini yaşattı...

artık o tür durumlarda direk kaçmayı uygun görüyorum....
    Hocam bu kendi dinamikleri dediğin genelde bizi opmeye başladıkları zaman araligi oluyor😁

2. Dolar aldı başını gidiyor ya sabir.

3.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Keko hocam sabret.burasi güzel bir yere benziyor😁
    Bugün iyi mal topladılar iş +30 k.dan -10 k.sabirsizlari affetmiyorlar😁
    Bu cumlemi geri aliyorum😁
    Umarım şirket sahipleri vicdanlı ve yatırımcı dostudur yoksa bu tahtadakilere kalırsak vay halimize.is tekrar +30 k.kac kurumdan islem yapiyorlar belli degil.dusuncem pala yatay dönem içersinde malı topladı.simdi araya girenleri al sat farketmez yabancı sinek gorup (bunlar biziz)basıyor spreyi😁bugün tüm tradelerimde hissettim.

4. GÜNÜN PASTASI

5. Kafein yurt icinde global sirketlere hizmet veriyor bunların yurt dışı operasyonlarında var midir bilmiyorum hedefledikleri gibi küresel buyurlerse güzel olur.bu hisse abd içinde dev şirketlere hizmet edip dow da işlem görse en değerli hisselerden biri olurdu😁
    Holdingin bistteki performansını hep begenmisimdir.istiraki bistte ilk zamanlar çok çok iyi olsada bolundukten sonra toparlayamadi.ikinci iştiraki kafein yazilim günümüzün bir numaralı sektörü bu holdingin elinde kafein bir cevher olabilir.YTD

6. Şirketin bugünkü açıklamasından ne mana çıkar, çok mu yükseldik diyor. Yoksa rutin bir açıklamamı ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. 7.82
    Zor görünüyor
    Bir daha oraları görmesi....

8. Kap ozetle.halka arzdan elde edilen gelirin 33268000 tl.
    23152055 tl (%69.59)şirket satın alma
    3326055 tl (%10)kısmın 884328tlsi (%2.66)fiilen,kalan2442552 tl (%7.34)urunlesmede,kalan 6789865 tl si (%20.41)işletme sermayesine.

Sayfa 46/504 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •