Sayfa 465/504 İlkİlk ... 365415455463464465466467475 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Bu aralar siber güvenlik revaçta bizimde karamasis siber güvenlik şirketimiz var yakında halka arz haberide gelir

2. Yazılımcıların yıl sonları genelde iyi geçer. Şirketin 4ç leri kalitelidir. 2019 sonu 2020 başında da ort. 7₺ den 20₺ ye kalkmıştı. Yine bir yıl sonu çeyrek beklentisiyle kendini yukarılara atacaktır. Teknik kisimda ise dolar bazlı yukarıya kırılım gelmiş 30-40₺ ye kadar burdayız nasipse.Tahtacısı giriş çıkışları sevmez ama bekleyene çare bulamaz ;) Yakında buralar şenlenir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Keyifler nasıl... ....!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Valla az yüklemişiz Hakkı 3 bölmüştüm.Gedza,Esen,Kfein.Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    takibe alayım şimdilik.. kayda değer bir gelişme olursa damlarım yine..

bol kazançlar..

güncel..

6. Ötelere daha ötelere , bir kafein alıyorsun yanında İnternet yazılım, papilon savunma, smartiks yazılım yanında bonus olarak veriliyor. 🎣🏅🥇🎖

7. daha öteleri böle..

8.  Alıntı Originally Posted by ordonat Yazıyı Oku
    Valla az yüklemişiz Hakkı 3 bölmüştüm.Gedza,Esen,Kfein.Ytd.
    Al benden de o kadar... Lakin bir ASELS dorsesi de yok ki, fazla yüklenek...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 465/504 İlkİlk ... 365415455463464465466467475 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •