Sayfa 108/240 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 857 - 864 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1. Borsa artıda ve bizim hissenin tahtası kıpkırmızı.Bu şirket tüm gelirlerini ali cengiz oyunlarıyla;bir şekilde yok ettiği sürece bu böyle olacak.Holdingin uluslararası kredi notu düştü.Ne yaptılar bastılar parayı yeni kredi değerlendirme şirketiyle anlaşıp,yakında notlarını arttıracaklar.Artık bu holdinge güven bırakın küçük yatırımcıyı,büyükleri ve dahi spekülatörleri sıfır oldu. Eyy yaşar grubu yukarıda ''ALLAH'' var.Ve siz bu vebalin altından asla kalkamayacaksınız.Emin olun yüzlerce ve dahi binlerce insan size günün 24
    saati beddua ediyor.Dilerim bir değil bin yerinizden çıkar.Yüce ''ALLAH' ım sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın.

2. Ölü takliti yapmaya devam ediyor. İ am still here honey. Shake me off

3.  Alıntı Originally Posted by kuserali61 Yazıyı Oku
    Ölü takliti yapmaya devam ediyor. İ am still here honey. Shake me off
    Taklit yapmıyor resmen ölmüş gibi..

4. Anlaşıldı bu iş SPK ile olmayacak. SPK' dan sorumlu Bakanımız ve dahi Karbon kopya Başbakan ve dahi Cumhur Başkanımıza durumu oldukça açık, net ;öncelikle YBP' de yaptıkları (ayen beyan kandırmacılık) ve tüm bilançolarında ki suistimalleri yazmak şart oldu.Bu aymazlığın bir sonu olacak elbet.Bu işler o kadar kolay değil.Onlar ben yaptım oldu deyip,bir düzen tutturmuşlar.Biz bu ülkede,Dünya da ben çok büyüğüm bana bir şey yapamazlar deyip sonlarının ne kötü hüsranlarla sonuçlandığını çok gördük.

5. 1.41 açıyor namussuz gel sıkıyorsa daha aşağıya.

6. Bu şirket tamamıyla bitmiş mi ne.Yoksa herkesin elindekini almak için yapılan bir operasyon mu.

7. Sanki alış kademeleri onların gibi geliyor. SPK dan bir uyarı veya ciddi bir denetleme gelmiş olabilir.Bu kadar şikayetten sonra belkide kendileri bir şeyler yapacaklar.

8. Düşürmek için savaş veriyorlar.

Sayfa 108/240 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •