Sayfa 119/240 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 945 - 952 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1. Borsa % 1.15 artıda,Döviz kurları % 1 in üzerin de düşüşte ama bu sahtekarlık şirketi % 4 e yakın düşüşte.Yok ya bizi bu kadar mı salak bellediler.Her şey ayen beyan ortada;burada inside Trading var.

2.  Alıntı Originally Posted by tireli Yazıyı Oku
    Borsa % 1.15 artıda,Döviz kurları % 1 in üzerin de düşüşte ama bu sahtekarlık şirketi % 4 e yakın düşüşte.Yok ya bizi bu kadar mı salak bellediler.Her şey ayen beyan ortada;burada inside Trading var.
    SPK bu ve benzeri şirketlere el koysun. Bari suyumuz boşa akmasin..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3. Bu kadar alcalacaklarini bende beklemiyordum. Yazık. Koca 73 yıllık holding bu kadar rezil edilir ancak. Hele birde şu satıyorsun. İnsanda biraz utanma olur. Onur olur. ..2008 yılı fiyatında. Yetmedi dolar bazında bitik. Yoldan geçen alıyorum der alır.isterseler bozuk para ile bile alırlar. Bu ne edepsizlik..devletin bu haysiyet siz firmaya el koyup kendi işletmesi lazım. Hemde vergi kaybı oluyor..bari devlet kazansın.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Bu Akşam Bilanço
    geleçek .
    inşallah iyi olur
    Y.T.D İRONİ bu yazı

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Bu kadar alcalacaklarini bende beklemiyordum. Yazık. Koca 73 yıllık holding bu kadar rezil edilir ancak. Hele birde şu satıyorsun. İnsanda biraz utanma olur. Onur olur. ..2008 yılı fiyatında. Yetmedi dolar bazında bitik. Yoldan geçen alıyorum der alır.isterseler bozuk para ile bile alırlar. Bu ne edepsizlik..devletin bu haysiyet siz firmaya el koyup kendi işletmesi lazım. Hemde vergi kaybı oluyor..bari devlet kazansın.
    Akşam bilanço inşallah
    iyi gelir .
    Y.T.D İRONİ bu yazı

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by tireli Yazıyı Oku
    Bu işlemler kayıt altında.Bu verilerle SPK başkanlığına doğrudan şikayet edilecek.Yetmedi Başbakanlık nezdinde,yetmezse uluslar arası şikayet ,dava mekanizmaları devreye girecek. YETTİİİ.
    vay kardeşim haramiler sarmış memleketi sen kimi kime şikayet ediyorsun...

7.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    vay kardeşim haramiler sarmış memleketi sen kimi kime şikayet ediyorsun...
    O kadar uzun boylu değil.Şahsen elimdeki hisselerin benim için hiç bir hükmü,değeri kalmadı.Bu şirkete el koysunlar çok sevineceğim.Görecekler inşallah;elmi yaman beymi!!.

8. Bunlar bize sürekli sektörde çok ciddi rekabetten bahsediyorlar.İyi ya senin böylesine ciddi,güvenilir, yılların verdiği tanınmış bir MARKA ismin var.E bu adamlar senin verdiğin fiyatların çok altında fiyatlarla satış yapıp kar ediyorlar.Onlar her şeyi yeniden kuruyorlar.''HER ŞEY''bunlar saymakla bitmez.Sen kimi kandırıyorsun. Bu şirketin kar edebilmesi için ne lazım!!?.
    BENCE ancak ve ancak dolaşımdaki hisselerin tamamına hakim olunca %500 kar ettireceksiniz.

Sayfa 119/240 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •