Sayfa 59/62 İlkİlk ... 9495758596061 ... SonSon
Arama sonucu : 489 madde; 465 - 472 arası.

Konu: PIMAS - Pimaş

1. An itibarıyla Egpro 9,90
    Pimaş olması gereken: 9,90*0,4933=4,89
    Hadi hayırlısı!!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    An itibarıyla Egpro 9,90
    Pimaş olması gereken: 9,90*0,4933=4,89
    Hadi hayırlısı!!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    egpro satıp pimaş alan olmadığına göre tahtalarda ya ky.yok.ya da olan bu işi bilmiyor.
    açılışta 4 bin tl serbest satış verseydi taban kilitliyordu pimaş.

yatırım tavsiyesi değildir

3. daha önceden de yazmıştım şimdi elimizdeki PIMAS'lar kendiliğinden EGPROYA mı dönüşecek? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

4.  Alıntı Originally Posted by mkunal Yazıyı Oku
    daha önceden de yazmıştım şimdi elimizdeki PIMAS'lar kendiliğinden EGPROYA mı dönüşecek? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    evet takribi ay sonunda elinde 10 bin pimas olan 5 bin egpro verilecek

5. [QUOTE=borubukucu;1349185]Yarın gk den sonra pimaş lar egpro olacak, 1 adet pimaş karşılığı 0.4933 adet egpro verilecek ve süreç yılbaşından önce tamamlanacak. Bu durumda 10,40*0,4933= 5,13 pimaşın olması gereken fiyatı. Pimaş şu an 4,61 yani %11 den fazla marj var. Peki bu durum neden kaynaklanıyor dersiniz? Yılbaşına kadar egpro yu mu basacaklar acaba, gözümden kaçan bir husus mu var acaba? Neyi göremiyorum dersiniz??
    Pimaşı olanlar bu egeprofil fiyatına göre şimdiden %11 karda; ilerleyen zamanlarda ne olur bilmem ama bugün Ege profildeki piyasa yapıcı piramit menkul pimaşta deli gibi sanki çağrıdan mal alır gibi 362.000 lot 4,61 den (yaklaşık 150.000 lot egepene karşılık geliyor.) ağırlıklı TEB VE İNFODAN MAL ALDI.,böyle giderse çağrı erken başlamış oldu.Ege profilin yukarı atakları direk PİMAŞ çılara yarayacak,önümüzdeki günleri takip edelim,yarın her ikisindede genel kurul var,bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    evet takribi ay sonunda elinde 10 bin pimas olan 5 bin egpro verilecek
    bizim herhangi birşey yapmamıza gerek var mı? Bu ayrılma hakkını kullananlar şuanki PIMASLARı için nakit ödeme alacak kişileri kapsamakta diye düşünüyorum. Onların form vb. doldurması gerekiyor galiba

7. Pimaş, cuma günü itibariyle yatırımcısını per perişan eden bir şirket olarak borsa tarihinin tozlu raflarına ismini yazdırıyor. Hayırlısı olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by Reaktör Yazıyı Oku
    Pimaş, cuma günü itibariyle yatırımcısını per perişan eden bir şirket olarak borsa tarihinin tozlu raflarına ismini yazdırıyor. Hayırlısı olsun.
    biraz zaman alacak birleşme süreci tekrar spk başvuru olacak sermaye artırım için

Sayfa 59/62 İlkİlk ... 9495758596061 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •