Sayfa 41/607 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 321 - 328 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

Unutum bu saydıgım hiseler ne zaman temetü vermiş bi bak.
    kac senedir zarar ediyor
    bi bak bak o zaman konuş bu adamlarin
    gercek yüzunu görun y.t.d

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. terzico sanırım yaşın 18-25 civarı ve borsa da yenisin...allah insana akıl fikir vermiş güzel kardeşim...artık bilgi çagındayız herkezde akıllı telefon vb. var...insan o tür hisselere girecekken hatta her hisseye girerken biraz araştırır inceler...15 yıllık yatırımcı olarak emeklilik için adana b, petun, aselsan ve tskb biriktiriyorum...arastırdım bunlarda karar kıldım...petunda maliyetim çok düştü şükür...şimdi yaşarların ne sucu var sana zorla mı aldırdı bu hisseleri...bu grubun 2 hissesi var alınacak süt ve un bu kadar. basit..niye hala burda polemik yaratmaya çalıştıgını anlamak zor...bak gecen avtur aldım ilkinde kar ettim ikinci alışımda ise zarardayım hala...şimdi galip in ne sucu var zorla aldırmadı ki bana...bu avtur un nasıl kagıt oldugunu herkes biliyor sonuçta seçim senin kimseyi karalamaya gerek yok...

3. Slm arkadaslar. Yeni uye oldum. Ben de petunculardanim. Uzun zamandir burayi takip ediyorum. Faydali paylasimlarda bulunan arkadaslara tesekkurler. Terzico arkadasimizin vikingte cani yanmis anlasilan. Orada da yasarlarin resimlerini yapistirmis durmus. Kendisini anlayabiliyorum. Yillardir borsadayim, cok para kazandim, cok da kaybettim. Tahtasi kapanip da elimde duran hisseker var hala. Mesela demirbank, egyo, fenis, seker pilic gibi. Bunlari almakla kabahat kimindi? Elbette arastirmadan aldigim icin benim. Sayin terzico dua et de vikingin tahtasi kapanmasin. Bu hisselerin degeri 0000 tl gorunuyor. Seninkiler hic olmazsa henuz para ediyor. Saglicakla kalin...

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ilsever Yazıyı Oku
    Slm arkadaslar. Yeni uye oldum. Ben de petunculardanim. Uzun zamandir burayi takip ediyorum. Faydali paylasimlarda bulunan arkadaslara tesekkurler. Terzico arkadasimizin vikingte cani yanmis anlasilan. Orada da yasarlarin resimlerini yapistirmis durmus. Kendisini anlayabiliyorum. Yillardir borsadayim, cok para kazandim, cok da kaybettim. Tahtasi kapanip da elimde duran hisseker var hala. Mesela demirbank, egyo, fenis, seker pilic gibi. Bunlari almakla kabahat kimindi? Elbette arastirmadan aldigim icin benim. Sayin terzico dua et de vikingin tahtasi kapanmasin. Bu hisselerin degeri 0000 tl gorunuyor. Seninkiler hic olmazsa henuz para ediyor. Saglicakla kalin...

ya insanlar ne kadar bilmeden yorum yapıyor
    vikingde 2 kere sermaye azaltıp bedeli.sermaye artırmak ne demek oldugunu biliyormusun
    bide şimdi 3 defa sermaye azaltıp bedeli sermaye artırmak ne demek biliyormusun
    elindeki hise sıfrlanıyor yani viking 000000 bide cepten para veriyorsu
    kapanan tahtalarla hic bir farkı yok emin ol
    Aynı şeyi dyo da yaptı
    bunlara nasıl dürüs diyelim
    ya lütfen boş konuşmayın
    binlerce yatırmcınin
    dersini yüzdüler bunlar
    bilen biliyor bunlar
    Güven çok önemli
    Etik cok önemli
    bunar olması şart
    y.t.d

5.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    ya insanlar ne kadar bilmeden yorum yapıyor
    vikingde 2 kere sermaye azaltıp bedeli.sermaye artırmak ne demek oldugunu biliyormusun
    bide şimdi 3 defa sermaye azaltıp bedeli sermaye artırmak ne demek biliyormusun
    elindeki hise sıfrlanıyor yani viking 000000 bide cepten para veriyorsu
    kapanan tahtalarla hic bir farkı yok emin ol
    Aynı şeyi dyo da yaptı
    bunlara nasıl dürüs diyelim
    ya lütfen boş konuşmayın
    binlerce yatırmcınin
    dersini yüzdüler bunlar
    bilen biliyor bunlar
    Güven çok önemli
    Etik cok önemli
    bunar olması şart
    y.t.d

Yok bilmiyorum. Anlat da ogrenelim. Bos konusuyorsak muhatap alma terzi kardesim. Bos adamlara gul gec. Ben oyle yapiyorum.

6. Bir insan şayet yatırımcısı değilse şirketi neden kötüler? yatırımcısı ise, madem kötü; o zaman neden satıp kurtulmaz?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    İyi haftasonları...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Katar, gida hisselerine hareket getirecektir...

Sayfa 41/607 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •