Sayfa 121/607 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 961 - 968 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Bolinger günlükte iyice daraldı,hacimde son gün artıda, fena değildi.bu hafta yukarı sıçrayabilir.ytd değildir.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yozgat'ta şarbon hastası diye servis edilen görsel yalan çıktı

https://www.memurlar.net/haber/77424...lan-cikti.html

http://www.buyukkocaeli.com.tr/fetoc...tti-31015h.htm

3. 620-725

4. Neler oluyor bir haberi olan var mi?

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

bu şarbon olayından sonra dandik firma ürünleri yerine pınarın ürünlerine yönelme olur mu?

6. 6,38 ve üzeri kapanış çok harika olurdu, bakalım bu hareketler ciddi mi , izleyelim görelim...
    Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

7.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    bu şarbon olayından sonra dandik firma ürünleri yerine pınarın ürünlerine yönelme olur mu?
    Sarbon konusunu hic onemsemedigim icin bilemiyorum, benim tek dusundugum asiri ucuzlamis hissenin en azindan belli bir noktaya kadar tepki vermesidir, yoksa karlilik beklentim yok su aralar ayakta kalsin yeter, borclanmadan varliklarini satmadan kendini döndürebilsin yeterli...

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. son zamanlardaki hacim artışı nereye varacak bakalım 6.20 direnci ne olacak bakalım

Sayfa 121/607 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •