Sayfa 149/989 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Şimdide diyorumki (tabiki şahsi fikrim buna göre al sat yapmayın) bugün alan herkes en kötü 14,00 ten verir

“”Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum.””
    İfadem net bugün 14 küsürden alanlar tahminimce (sadece iyi niyetli bir tahmin yatırım tavsiyesi değil) en kötü 15,** den verirler.

“”Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum.””
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

2. Tepede hacim patladı buradan girmek isteyenler dikkatli olsun dönüş yapabilir

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Arkadaşlar bu fiyatlama bilanço artı bir haber fiyatlaması mıdır yoksa sadece bilanço mudur fikriniz nedir

4. 14,44 de 38000 lot var

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

5. kaptırmayım diye sildi finans yatırım

6. Yaklaşık 1 yıldır bu hissedeydim bugün verdim benden alanda kazanır inşallah. Herkese bol şanslar.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. KAP'a düşen ascel haberlerine dair yorum yapabilecek var mı arkadaslar

8.  Alıntı Originally Posted by eren-baris Yazıyı Oku
    KAP'a düşen ascel haberlerine dair yorum yapabilecek var mı arkadaslar

Ascel in hisselerini geçtiğimiz aylarda borsadan 5.27 den zorunlu çağrı yaparak topladılar.buna rağmen satmayanların hisselerini de (737bin lot) 3.86 dan alma haklarını kullanıyorlar.

MHA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 149/989 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •