Sayfa 276/989 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon
Arama sonucu : 7912 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by cozinan Yazıyı Oku

güzel paylaşım teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by cozinan Yazıyı Oku

Ne demesini bekliyordun? 😀🤣

Her gun sovduruyor

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Durmak yok mu bu hissede hep düşer mi böyle 🤣

5. TV şimdi söyledi. Dünya otomotiv piyasası bu yıl küçülmüş. Parsn çok ihraç yapıyor diyenlere duyurulur. ANLAYANA

6.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    TV şimdi söyledi. Dünya otomotiv piyasası bu yıl küçülmüş. Parsn çok ihraç yapıyor diyenlere duyurulur. ANLAYANA
    arkadaşım burda bu hisse yükselmeye başladığı zaman çok küfür yiyeceksin çoğu kişi daha aşşağılardan da maliyetlenme kapasitesine sahiptir o yüzden ciddi tepki çekiyorsun paylaşımlarınla ve iyi niyetli değilsin kusura bakma daha yazdıklarına cevap vermiycem küfür yiyecek olmak hoşuna gidiyor demek

7. Küfür ve hakaret acizliğin göstergesidir. Alırken kime sordularsa ona kaysınlar. Evet ben de bu hisseden alacağım. Hem de epey bir miktar. Ama bu fiyattan değil. Sadece aramızdaki fark bu. Hayal değil realite vardır. Evet şirketin çok borcu var. İşyatırım.com.tr analiz bölümünden bakabilirler. Evet dünya bazında otomotiv satışları düşüyor. Realite bu. İsteyen söver isteyen sayar. Şirket güzel mi hem de çok güzel. Sadece daha epeyyyyy bir zamanı var. Bunlar kendi fikrim. Beni bağlar.

8.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Küfür ve hakaret acizliğin göstergesidir. Alırken kime sordularsa ona kaysınlar. Evet ben de bu hisseden alacağım. Hem de epey bir miktar. Ama bu fiyattan değil. Sadece aramızdaki fark bu. Hayal değil realite vardır. Evet şirketin çok borcu var. İşyatırım.com.tr analiz bölümünden bakabilirler. Evet dünya bazında otomotiv satışları düşüyor. Realite bu. İsteyen söver isteyen sayar. Şirket güzel mi hem de çok güzel. Sadece daha epeyyyyy bir zamanı var. Bunlar kendi fikrim. Beni bağlar.
    bu yazınız güzel böyle yorum yaparsanız anlarım , burda belki hisseyi tüm parası ile almış yüksek maliyetten insanlar vardır onları kötü etkilemek elinize birşey geçirmiyor birden yükselirse hınçlarını sizden çıkarabilirler anlamında söyledim küfürü mecazi yani ! , evet bende beklemedeyim sizin gibi 5 te 1 i ile alım yaptım buralardan bakalım neler gösterecek ben ciddi düşüşler beklemiyorum 5-6 gibi tabi fikirlerim beni bağlar

Sayfa 276/989 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •