Sayfa 39/989 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 305 - 312 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by karasu06 Yazıyı Oku
    eyvallah teşekkür ederim.
    Ama 1999 yılından beri borsanın içindeyim
    hiç öyle 1 sene 6 ay hele 3 sene bir hisseyi biriktiremedim
    biriktiremediğim içinde şuanda elde hiç bir şey yok
    eğer sizin dediğinizi yapabiliyor olsaydım
    borsadaki ilk kağıdım (1999 yılındaki) demirdöküm hisseleriydi (şimdi demirdöküm bütün hisselerini topladı borsadan çıktı)
    çektiğim kredileri, maaştan artanlarla aldıklarımı,bedelsizlerini temettülerini, bedellilerini almış olsaydım
    herhalde demirdöküm dede derlerdi bana (bir eregli dede tanıdımda ondan dolayı) :-) yatım bu şekilde olmalı ama nedense yapamıyoruz yapanımız azdır zannımca
    ilgin içinde ayrıca teşekkür ederim biraz içimi döktüm ;)
    valla abi diyicem size ben bu hisseyi 2008 kırızınde aldım o aralar alıp satardım ama hep belirli bir lotum hep durdu sonra evlenecem diye paramı düğüne yatırdım biraz bozdurdum. Sonra bana garantide çalışan bir arkadaş vardı bana 20,30 lardan egeen ald dedi 7,8 yıla 300,400 lerden bozdurursun dedi dinlemedik o arkadaşı ben parsan aldım ınatla ama egeen gitti temettülele 400 oldu.ama aynı arkadaş geçen sene parsan için alın unutun dedi yeni, bir egeen geliyor dedi biraz yavş gidicek ama gidicek dedi hele birde eski fabrika satışı gündeme gelicek dedi sonra temettü dağıtmaya başladımı sen ozmn gör dedi parsanı bizde egeen kçırdığım gibi bunu kaçırmak istemiyorum azar azar almaya devam.malum türkiyede artık emeklilik mezarda görünüyor.ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by EKO08 Yazıyı Oku
    valla abi diyicem size ben bu hisseyi 2008 kırızınde aldım o aralar alıp satardım ama hep belirli bir lotum hep durdu sonra evlenecem diye paramı düğüne yatırdım biraz bozdurdum. Sonra bana garantide çalışan bir arkadaş vardı bana 20,30 lardan egeen ald dedi 7,8 yıla 300,400 lerden bozdurursun dedi dinlemedik o arkadaşı ben parsan aldım ınatla ama egeen gitti temettülele 400 oldu.ama aynı arkadaş geçen sene parsan için alın unutun dedi yeni, bir egeen geliyor dedi biraz yavş gidicek ama gidicek dedi hele birde eski fabrika satışı gündeme gelicek dedi sonra temettü dağıtmaya başladımı sen ozmn gör dedi parsanı bizde egeen kçırdığım gibi bunu kaçırmak istemiyorum azar azar almaya devam.malum türkiyede artık emeklilik mezarda görünüyor.ytd.
    yapraklı masa takvimimin ilerleyen sayfalarına koca harflerle PARSAN yazdım unutmamayım diye eğer kısa vadede burdan alıp çıkarsam ilerleyen günlerde yine ortak oluruz

6.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    abi tahtayı gedikmi sallamaya çalışıyor ne yaptı böyle panık panık hareketler yaptırıyor sankı.

7. Ne oldu şimdi. Dün cıktı bugün indi. Ne anladık... ytd....

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Önceki büyük hareketlerinde barlarda 2 gün üst üste genelde yeşil kapatmış, bugün ne olur?
    BEN KİMİMKİ YATIRIM TAVSİYESİ VEREYİM, TAVSİYEM OLSA KENDİME VERİRİM. YTD.

Sayfa 39/989 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •