Sayfa 886/990 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 7,081 - 7,088 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Selçuk için millet azında pis salyaları ile laf edecegine başarı öyküsü nasıl olur emek ter akıtarak olur.
    Size bir başları öyküsünü daha atıyorum.

https://twitter.com/EnderunDefence/s...77076994072577
    Bunların başarısı borsa da küçük yatırımcı söğüşlemek üzerine kurulmuş.Yönetim kuruluna baksana hep bankacı ne başarısı olacak bunlarda ...
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

2. Bu defa herhalde parsanın fabrikayı bombaladılar yoksa durduk yerde bir kağıt %5.50 niye düşsün ki...
    "Ne kadar hesap yaparsanız yapın hesapta olan değil nasipte olan gelir başınıza"

3. Burce de tavana gidiyor bizimkinde tabana söyleyecek çok şey varda işte...

4. Bu şirket maalesef hatalı yatırım yaptı attığı taş urkuttugu kuşa değmedi

Yatırıma bağlanan paranın maalesef dönüşünde halaaa sorunlar olduğu aşikar.

Şirket nedense geleceği okumada başarılı değil.

Elektrikli oto devrimini bence ongoremediler şimdide savunma sanayinde ki devrimi öngoremediklerini düşünüyorum .

Bugün FNSS Otokar Roketsan BMC milgem, helikopter, tank, zırhlı araç, alaşımlar ve uçak projelerinde olmazsak %5 10 kar marji ile ancak otomobil sektörüne fasoncu oluruz.

Fransız Safran ABD li Ge ingiliz RR bunlarla oturup çok uzun süreli kontratlar yapmamız lazım.

Ben bu kıt bilgilerimle ancak bunları düşünüyorum.

Umarım bizim bilmediğimiz iyi adımlar vardır . Bu çeyrekte asil çelik ve omtaş hariç kar yoksa şapkalı koyar düşünmeye başlarım.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Savunma sanayini ciddiye almayıp ver piston al takke kafası ile iş yaparak bu şirket para kazanamayacagini anlamali

https://twitter.com/Dromercay/status...mGum0S9Ag&s=19

6. Örneğin bu projede yer almakta bize yakışmaz hanslar helgalar ucuz parça bekliyor parsandan.

https://twitter.com/hamlesiTR/status...wwtlcYYQA&s=19

7. Sn. ruzgar50,

Sadece yatırım ve bu yatırımı karşıayacak karlı işler alınması mı problem sadece?

Yönedim kurulunun yarısı ekonomistlerden oluşurken kur krizini ve yaratacağı enflasyonist ortamı görmeyerek döviz borcunda ısrar edilmesi de problem bence. Migros borçlarını TL cinsine çevirdi ve bu sene çok güzel performans sergiledi bu sayede. Bu saatten sonra alıncak bir kararın da etkileri olumlu mu olumsuz mu olur tahmin edemiyorum.

8. Maalesef şirket kadroları çok eski taze dinamik idealist tipler yok

Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Sn. ruzgar50,

Sadece yatırım ve bu yatırımı karşıayacak karlı işler alınması mı problem sadece?

Yönedim kurulunun yarısı ekonomistlerden oluşurken kur krizini ve yaratacağı enflasyonist ortamı görmeyerek döviz borcunda ısrar edilmesi de problem bence. Migros borçlarını TL cinsine çevirdi ve bu sene çok güzel performans sergiledi bu sayede. Bu saatten sonra alıncak bir kararın da etkileri olumlu mu olumsuz mu olur tahmin edemiyorum.

Sayfa 886/990 İlkİlk ... 386786836876884885886887888896936986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •