Sayfa 977/989 İlkİlk ... 477877927967975976977978979987 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 7,809 - 7,816 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Bu kafayla giderlerse Ata dan alan arkadaş anahtarları alacak elinizden,o başkasına benzemez ben uyarayımda her gün gidiyor üç beş bin, yakında daha büyük parçalar koparmaya başlayacak.
    Daha büyük parçaları geri teslim ediyor . Bizden akıllıymış.

2.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Çalmak mı. Güriş grubu asla yeltenmez böyle bir şeye.

Ben daha çok yönetim anlayışı olarak düşünmüştüm.
    Şirketi yönlendiren diler, yazıcı grubu var belli ki.
    Bunu asilin cirosundan ve karından görüyoruz...
    //Para işlerinde kimse babasına bile güvenmez.güriş diye şirkete mi güvenecekler 😎

3.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Hahahhaa aşık kaldı mı ki. Bildiğim çoğu sattı çıktı masadan ayrıldı. Sen ben bi de eskipnos kaldık
    Sn. Deep sizin kadar kıdemli olmasam da 3 yılı aşkın süredir bende buradayım ve halen biriktirmeye devam ediyorum.

Umarım hep birlikte karlı ve kazançlı olacağımız günleri de görürüz.

Sabretmeye devam.
    Yazdıklarım küçük bir yatırımcının görüş ve düşünceleri olup, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

4. Kıdemin bir anlamı yok. Kıdemlisine de kıdemsizine de eşit şekilde dağılıyor adalet!!!

sanırım 2 yıldan fazla oldu ufak bi miktar eklemiştim. O günden beri ne 1 lot aldın ne de sattım.
    Diğer hisselerim pozitif ayrışırsa bende 2 hanelerden eklemeyi düşünürdüm. Hayırlı olsun diyelim

Alıntı Originally Posted by sawkolik Yazıyı Oku
    Sn. Deep sizin kadar kıdemli olmasam da 3 yılı aşkın süredir bende buradayım ve halen biriktirmeye devam ediyorum.

Umarım hep birlikte karlı ve kazançlı olacağımız günleri de görürüz.

Sabretmeye devam.

5. Ben 98 dan fulledim. Kazançlı olurum herhalde 😎

6. Piyasa izin verirse daha aşağısı var aslında teknik olarak. Bakalım 8,160 geçilirse en kötü yatayda kalırız

7.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Piyasa izin verirse daha aşağısı var aslında teknik olarak. Bakalım 8,160 geçilirse en kötü yatayda kalırız
    Jantsa pd/6,geen pd/dd 18, fmizp 40,bfren 508...
    Aslında izin veren piyasa değil kimin izin verdiği gayet açık,139 dan hisse alıp dayanışma yapan Güriş gurubu 99 dan alım yapamıyor, dayanışma yapan yine biz olduk bu seviyede.

8. Birileri hisseyi goturecekti borsaya hisse kote ettirip gozlerini korkuttular . 2018 de de ayni seyelr yasandi . Bize kote edilen hisselrride supurecrk grup lazim .

Sayfa 977/989 İlkİlk ... 477877927967975976977978979987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •