Sayfa 248/988 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon
Arama sonucu : 7904 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. evet bu kadar başıboşluk olurmu.Şirketin çıkıp bir açıklama veyahut madem yatırımların bitmiş,ihracatın iyi,gelecek vaadediyorsun bir hisse alım programı açıklaması güven tazeleme açısından yerinde bir karar olmuş olur.

2.  Alıntı Originally Posted by dobracı2017 Yazıyı Oku
    evet bu kadar başıboşluk olurmu.Şirketin çıkıp bir açıklama veyahut madem yatırımların bitmiş,ihracatın iyi,gelecek vaadediyorsun bir hisse alım programı açıklaması güven tazeleme açısından yerinde bir karar olmuş olur.
    kusura bakmayın ama bu derece bir hareketin patrondan habersiz olması pek mümkün değil bence.

3.  Alıntı Originally Posted by chapuisat Yazıyı Oku
    kusura bakmayın ama bu derece bir hareketin patrondan habersiz olması pek mümkün değil bence.
    kesinlikle dışarıdaki hisseleri iyi bilançolar öncesi aşağıdan toplamak için okullular ile beraber yapılan operasyondur ky ye yedirecek halleri yok aşağılarda biryerlerde alıma başlarlar SPK uyusun AMK.

4. iyi de satış öncesi okullu kardeşlerin hisse oranı neydi hatırlayan varmı? şu an cem okullu 8,26 cengiz okullu 5,35 sanki 18 cıvarı hatırlıyorum satışı yapan okullular gözüküyor

5. bugün tahtanın en büyük oyuncusu A1 zararına işlem? yaptı ve artıda kapattı..
    bakalım ne kadar daha sallayacak?
    YTD

6. Büyük ihtimal Cem ve Cengiz Okullu satış yapıyorlar.Yarın sabah haberi düşer,şu kadar sattık şu kadar payımız kaldı gibisinden.Ben bu saatten sonra buraya demir attım.hepimize Allah hayırlısını versin.iyiakşamlar...

7.  Alıntı Originally Posted by dobracı2017 Yazıyı Oku
    Büyük ihtimal Cem ve Cengiz Okullu satış yapıyorlar.Yarın sabah haberi düşer,şu kadar sattık şu kadar payımız kaldı gibisinden.Ben bu saatten sonra buraya demir attım.hepimize Allah hayırlısını versin.iyiakşamlar...
    Amin ama umutlar tukeniyor
    Allah hayra çıkarsın

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 248/988 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •