Special Days Image
Sayfa 187/988 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon
Arama sonucu : 7900 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Tamam aldık bu hisseyi.. düştü zarar ettik..kabul.. anlamadığım madem yabancı satıyor.yabanci payinin yuzde bir bile olmadığı hisse neden dusuyor. Benim fikrim parsn daki satisin yerli ve hacimsiz oldugu..ytd...fikri olan eski yatirimcilar..bizi bilgilendirirse sevinirim.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by lacivert Yazıyı Oku
    Tamam aldık bu hisseyi.. düştü zarar ettik..kabul.. anlamadığım madem yabancı satıyor.yabanci payinin yuzde bir bile olmadığı hisse neden dusuyor. Benim fikrim parsn daki satisin yerli ve hacimsiz oldugu..ytd...fikri olan eski yatirimcilar..bizi bilgilendirirse sevinirim.ytd
    İnce hesaplara takılma kardeeeş topla toplayabildiğin kadaaaar.Saygılar

3. Saygılar bizden 😉

4. Ben 2 yıldır bu hissedeyim, hedefim belli düşsede problem yok. Özellikle kanal hareketini yakalarsanız güzel kazanırsınız. Sadece sabır. Kanal tepesinde sat, sabırla bekle dibinde al.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kimyaci37 Yazıyı Oku
    Ben 2 yıldır bu hissedeyim, hedefim belli düşsede problem yok. Özellikle kanal hareketini yakalarsanız güzel kazanırsınız. Sadece sabır. Kanal tepesinde sat, sabırla bekle dibinde al.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardeş kusura bakma ben kanal hareketi, baraj bereketi anlamam valla. Alırım atarım unuturum. Taaaa nasip olursa 60 yaşımızdan sonra bakacaz inşaallah.Saygılar.Allah'a emanet olun.

6.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Kardeş kusura bakma ben kanal hareketi, baraj bereketi anlamam valla. Alırım atarım unuturum. Taaaa nasip olursa 60 yaşımızdan sonra bakacaz inşaallah.Saygılar.Allah'a emanet olun.
    14 yıl oldu bu hissedeyim her kademesinde alım yaptım tabiki çift rakamlardan değil ilk alışım 2004 8.50 ondan sonra bedelsiz bedelli hepsinden yararlandım kuruş olduğu zamanlardan tutun 4 tl kadar hep topladım yaşım 61 herhalde zaman geliyor diye düşünüyorum grup sağlam saygılarımla

7. Bilanco tarihini bilen var mı? Bilanco tahmini olan varmı? Ytd

Alıntı Originally Posted by Adalet Yazıyı Oku
    14 yıl oldu bu hissedeyim her kademesinde alım yaptım tabiki çift rakamlardan değil ilk alışım 2004 8.50 ondan sonra bedelsiz bedelli hepsinden yararlandım kuruş olduğu zamanlardan tutun 4 tl kadar hep topladım yaşım 61 herhalde zaman geliyor diye düşünüyorum grup sağlam saygılarımla
    Kutlarim sizi.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Akıl,adama sermayedir.

Sayfa 187/988 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •