Sayfa 799/948 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. Yarın 15.00 da bir anekdota daha değineceğim,küçük yatırımcı olarak ilgili mercilere sunacağınız belgelerde sunabilirsiniz..
    Karşısındakini aptal sanan , en büyük aptaldır..

2. Eski bir yazımdan alıntı oyun tam plandığı gibi işliyor evet birleşmeden vazgeçtiler sıradaki gelsin 2,50 üzerinden boşalttıkları malları 1,80 altında yerine koyacaklar ve sonra ne mi olacak arkası yarın anacığım diye bir replik vardı olacak o kadarda bize de öyle acı bir oyun oynanıyor bugün taban açma ve orda kalma ihtimali artık %99,99 sanırım ve yarın taban olma ihtimali %75 ve 1,10 civarı gelecek gibi umarım bu sefer yanılırım artık kendimden şüphe duymaya başladım artık ben miyim spek diye ne desek oluyor adamların ciğerini bilmek kötü oluyor bazen kısaca adam değilmişler artık bu tescillendi tek bir şans kaldı seans açılmadan biz yatırımcımızı düşünüyoruz kimsenin ahını almak istemeyiz deyip hisse alım haberi göndermek ama bu kadar onur var mı sizce cevabınızı duyuyorum hayırlısı olsun Kamil bey için para daha önemli imiş arkadaş yazmış eğer villa kapısındaki yazı doğru ise demek Kamil beyin okumasıda yok sanırım ...

Alıntıdır. 21.11.2017 tarihli yazım "Bu birleşme neden bu kadar sürüncemeye bırakıldı niye böyle oluyor desem benim eski yazılarımı okumuş ve beni takip etmiş biri olarak bir yazımda bu birleşme için gerekirse bunlar bu işi sürüncemeye bırakıp istediklerini almak için SPK dan red bile almak için çabalayacaklarını daha da olmadı birleşmeden vazgeçilecek ve ÖZBAL borsadan çekilecek dediğimi de bilirsin ama ne olursa olsun sonuçta %51 i ERCİYAS ta olan bir şirket için iflas açıklamanın zor olduğunu biliyorum en azından borsadan çekmek içinde bizim hisselerimizi almaları gerektiğini kısaca

Zamanıda Kamil bey para mı itibar mı die sorduğumu da bilirsin görüyoruz şu aşamada para itibarın önüne geçmiş ne yapalım bizden de Bosch'un kurucusu ve yaşadığı dönemde endüstriyel gelişimin öncüsü olan Robert Bosch (1861-1942) gibi birinin çıkması beklenmezdi zaten birde Kayseriler üzerine alınmasın ama Kayseriden hele böyle bir babayiğit tabi zor.

Neyse burda paylaşmak istemiyorum ama Erciyas umarım tahmin ettiğimiz gibi sadece kendi hataları veya kendilerinin dümenleri için bu birleşmeyi geciktirmiştir yoksa SPK nın Erciyas için bazı formlarda geçen bir nedenle birleşmeye onay vermemesi gibi bir şey yoktur.

En son olarak bu birleşme için bir söz daha söyleyim; baştan sona bakıldığında her başvuruda kasten yapılan hatalar bizim gibi yatırımcıya az pay vermek için çabalamak son olarakta bilerek süreyi geçirerek eski başvuru üzerinden başvuru yapmak tabi inşallah söylendiği gibi 0,40 oranı ile başvurmuşlardır o bile muamma şimdi ve son darbe SPK nın birleşme ile ilgili tüm işlemleri KAP tan bildirirken bu son bildirim posta ile yapması ve gelen haberin 3 gün gibi bir süre sonra (tabi bunun daha önce SPK dan öğrendildiğine eminim) gece yarısı bildirilmesi ky ya yapılan son darbe olması en büyük temennim. SPK nın vermiş veya bilerek alınmış cezaları sizde bildiğiniz için tekrarlamak istemem burda neyse uzattım yine ama şunu söylemek isterim ben kimseye al veya sat demedim benim yazılarım üzerinden böyle bir yapılmış ise bunun içinde özür dilerim."

3. Şirkete Mail attım artık ne yapalım

"Merhaba merhaba olalı bu kadar zülüm içinde kullanılmamıştı sanırım. Laughing (İnsanların ayarlarıyla oynanınca böyle oluyor sanırım)

Size gönderdiğim son mailimdi sanırım ama görüyoruz ki amacın ne kadar farklı olduğunu acaba daha ne yapmayı planlıyorsunuz merak ediyor ve heyacanla takip ediyoruz. Tüm şirket yönetimine saygılarımızı tek tek sunmak isterim tüm arkadaşlar adına tabi ne kadar yatırımcı dostu olduğunuz şu mübarek günde gönderdiğiniz haberden belli oldu acaba aklımızdaki ? işareti bu son yapılan hareketle netleşti bunu ancak bir kişi yapardı ve yaptı bazı forumlarda yazılanlar demek ki doğru imiş insanların duygularıyla özellikle bir mübarek gece beklenerek böyle bir haberin gönderilmesi aklımızdaki şüpheleri gidirmiş oldu bu vatan sizin gibilere bırakılmaz merak etmeyin keşke Kamil Bey ve saygıdeğerli arkadaşları bu maili okusa ama siz bile okuyacakmısınız bu şüpheli malda yalan mülkte bu dünyanın malı bu dünyada kalır duydum ki Kamil Bey villasının kapısına böyle bir söz yazmış bu işler yazmakla olmuyor demek emeği geçen ve bu mübarek günde üç kuruşuna göz diktiğiniz yatırımcısını üzen tüm yöneticilerimize saygılarımızı bir borç biliriz."

4. 8000 tl zararla ben sattım arkadaşlar kalan arkadaşlara Allah sabır versin. inşallah toparlar.

5. eşleşme 1.67 de tabanda , 140bin lot satış için bekliyor

6.  Alıntı Originally Posted by bilgehan Yazıyı Oku
    8000 tl zararla ben sattım arkadaşlar kalan arkadaşlara Allah sabır versin. inşallah toparlar.
    Nasıl sattın aga bizede soyle bizde satak

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    Nasıl sattın aga bizede soyle bizde satak

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dün verdim kalanları. 2,18 den

8. tabanda 170bin lot var

Sayfa 799/948 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •