Sayfa 816/948 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by KDZ.EREĞLİ Yazıyı Oku
    zübükzadeler %575 bedelli için ele verme çabaları içindeler sanırım,bunlar için görüşlerim değişmedi,ky bunların tahtasından uzak dursun.
    Aynen öyle,koruyucu spk koruyacak mı ky’yı??hiç sanmam!!şimdi bedelli için onay yaklaştı herhalde,bedelliyi ky’nın üstüne yıkmak için gelgel yapıyorlar.birleşmeyi beceremeyen erciyas,bedelli ve tahsisli de uzman olur,başvuruyu düzgün yapar ve onaylatır.

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. bu özbal bitmiş. kimse kalmamış. helal sana patron yatırımcılarını iyi koruyorsun

4. Bu adamlar itibar kaybettiler.
    İtibar ruh gibidir uçtumu. Geri
    Gelmez.
    Ne pahasına olursa olsun sözlerinin arkasında durup
    Birleşmeyi yapacaklardı.
    Koskoca şirket sözünün arkasında duramadı.
    Bizde fena yanılttı.

E2003 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Şimdi de kendileri çalıp kendileri oynuyorlar. Ky tamamıyla bitti. Bu arada 3-5 ne düşerse onu da kapıyorlar.

6. bu hisse halen işlem görüyormu ya. daha seni kapatmadılar mı özbal.
    yedin bitirdin bizi ne bu böyle döneklik. yeter artık bi yükselde yaşıyormusun görelim

7. yırtıl Tırtıl özbal, artık canınını istediği yere git seni azat ediyorum. ve hiç bir şey söylemiyorum. hakikatlı bir speğin varmış. ytd.

8. avcının ininden dumanlayarak tilki çıkarmaya çalıştığı gibi, spekte ÖZBAL dan günlükçü birini çıkarmaya çalışıyor. ne zaman çıkarırsa günlükçüyü işte o zaman. o vakittir. inşallah 4 üstünü tekrar tekrar görürüz. ytd.

Sayfa 816/948 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •