Sayfa 817/948 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. ky lar bugün genel borsa bist in düşeceğini tahmin ettiği için ÖZBAL 'a satış yazmış. ne yalan söyleyeyim bende genel borsanın düşeceğini tahmin ediyordum. ytd

2. ÖZBAL sanırım buralardan kapatacak ve benim hisse gelmeyecek gibi. yarın görüşürüz iyi seanslar. ytd.

3. dün bist %2 nin üzerinde yükseldiği halde 5-10 kademe düşmüştü. bugün bist ekside bunda hala tık yok. bekliyoruz, patron silkele de git. :D :D :D ytd.
    hadi oğlum 1.71 e de dokundur. ytd
    Son düzenleme : neden07; 17-01-2018 saat: 12:52.

4. Arkadaşlar bu hisse zarardadır ky birleşme umudu ile kandırmış, soyup soğana çevirmiş ky yı küstürmüştür. Ky nın bir donu kalmış onu da almak istiyor. Bunun yerine soğan pareres alıp bekleyin daha çok kar edersin. Hisseye bulaşanı gömüyorlar. Şakın ha patates alıp beklamal daha mantıklı. Ha bu arada INVEST ile ŞEKER aynı kişi olduğunu düşünüyorum yani patron Emin’im tek ben fark etmemişimdir çarkı patron kurmuş çarkın içine gireni hallediyorr. 1.77-82 aralığından veriyor, 1.72-74 ten alıyor. Çarka dikkat belki 2.xx üzeri işlem hacmi artarsa küçük miktarla deneyebilirim. 1.70 ile 1.82 çark kurulmuş asla ve asla ytd

5.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu hisse zarardadır ky birleşme umudu ile kandırmış, soyup soğana çevirmiş ky yı küstürmüştür. Ky nın bir donu kalmış onu da almak istiyor. Bunun yerine soğan pareres alıp bekleyin daha çok kar edersin. Hisseye bulaşanı gömüyorlar. Şakın ha patates alıp beklamal daha mantıklı. Ha bu arada INVEST ile ŞEKER aynı kişi olduğunu düşünüyorum yani patron Emin’im tek ben fark etmemişimdir çarkı patron kurmuş çarkın içine gireni hallediyorr. 1.77-82 aralığından veriyor, 1.72-74 ten alıyor. Çarka dikkat belki 2.xx üzeri işlem hacmi artarsa küçük miktarla deneyebilirim. 1.70 ile 1.82 çark kurulmuş asla ve asla ytd
    ben bu yazıyı yadıktan yaklaşık bir 20 dk sonra ayn çarK INVEST ve ŞEKER çarkı döndürdüler. yukarıya hacimsiz olarak çıkarttılar 1.82-3 üzeri dayadılar. bunlar 1.72-73 lerden alır hisse kıvama gelince ky verir bakın alan garibanlara ve satan patrona. diyeceğim o ki kendi adıma söyleyeyim 2.xx üzerine hacimli çıkarsa belki ama değilse çarkın dişlileri içinde ky yı salça ediyorlar. ytd.

6. OZBAL - Özbal Çelik Boru

[QUOTE=neden07;1565223]ben bu yazıyı yadıktan yaklaşık bir 20 dk sonra ayn çarK INVEST ve ŞEKER çarkı döndürdüler. yukarıya hacimsiz olarak çıkarttılar 1.82-3 üzeri dayadılar. bunlar 1.72-73 lerden alır hisse kıvama gelince ky verir bakın alan garibanlara ve satan patrona. diyeceğim o ki kendi adıma söyleyeyim 2.xx üzerine hacimli çıkarsa belki ama değilse çarkın dişlileri içinde ky yı salça ediyorlar. ytd.
    [url=https://hizliresim.com/VrlLlv]
    [/
    Son düzenleme : adnanimr; 18-01-2018 saat: 17:21.

7. İnvest az daki patron malları sabit duruyordu. Satmaya mi başlamış bir bakabilirmisiniz

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ölü soyucuları kaç hafta oldu müracaat edeli,işleme kayda dahi alınmamış..

Bu bültende de yok..
    Karşısındakini aptal sanan , en büyük aptaldır..

Sayfa 817/948 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •