Sayfa 885/948 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 7,073 - 7,080 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by DoST Yazıyı Oku
    Kayserili 10.000.000 TL çöpe atağını sanmıyorum
    tabiki atmaz, ama bu yaptığı yanına kar kalmaz.. kendi sitesinde öve öve bitremediği stratejik önemi vs yazdığı şirketi bu hale getirmesi ayıp..tekrar birleşme başvurusu içinde mi böyle yapıyor anlmadım, malum daha az pay vermek istiyordu özbal yatırımcısına ama o zamandan bu zamana şirketteki pay oranı arttı hakim sahibi oldu çivi gibi duruyor orada lotlar, özbalın değer kaybetmesini neden istesin
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

2.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    tabiki atmaz, ama bu yaptığı yanına kar kalmaz.. kendi sitesinde öve öve bitremediği stratejik önemi vs yazdığı şirketi bu hale getirmesi ayıp..tekrar birleşme başvurusu içinde mi böyle yapıyor anlmadım, malum daha az pay vermek istiyordu özbal yatırımcısına ama o zamandan bu zamana şirketteki pay oranı arttı hakim sahibi oldu çivi gibi duruyor orada lotlar, özbalın değer kaybetmesini neden istesin
    Dolaşımdaki lotların ne kadarı ky’de ne kadarı kendisinde acaba

Bence vardır bir planları ama nedir bilinmez
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

3.  Alıntı Originally Posted by TeTRa Yazıyı Oku

Geçen haftasonu itibarı ile trandingview e yüklediğim haftalık üçgen formasyonu burada da bulunsun
    Üçgen aşağı kırıldı.
    İzliyorum.
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

4. Çoluk çocuğunuzdan çıksın ********in çocukları, Allah size dert verip derman diye yalvartsın.

5. borsa tarihinin en namussuz aileleri öztüre ve balcı aileleridir 4,20 den halka arz ettikleri şirketi arz sırasında geri alış talebinde bulunmalarına rağmen bırakın geri almayı ellerindeki hisseleri sata sata 4,20 den 0,70 krş 'a kadar düşürdüler şirketin bu arada2016 yılında hızla özsermayesi eriyor ve spk dan uyarı alıyordu sermayeni düzelt yoksa gözaltı pazarına atarım diyordu tuttular kuşadasında arsamız var 28 milyona satıp sermayemizi güçlendireceğiz diye açıklama yaptılar sonra arsayı satmaya kıyamayıpşirkete ortak bulduk dediler 0,70 krş tan 1,41 krşa zıplayan hisseyi sattım kaçtım peki bu şirkete ortak olan gavat kendi itibarını hiç mi düşünmüyor ulan %51 i senin vur kıçlarına tepiği sokma fabrikaya bu ********leri neymiş durdurulan yatırımları eskilerden biri takip edecekmiş. bu arada elimde hisse yok kuyruk acısı var ondan yazdım bunları.

6. Düşündüm de ettiğim beddua bu karaktersizlere az bile olmuş. Çoluk çocuğunuzla perişan olun inşallah, bunlara sebep olan aracı olan kim varsa sizinde Allah bin türlü belasını versin. Ekmeğe muhtaç kalırsınız inşallah

7. 2 gündür hayırdır gidiyor bir yerlere

Redmi Note 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ben de atladım... bakalım... gitsin uzaylara

Sayfa 885/948 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •