Sayfa 695/948 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon
Arama sonucu : 7578 madde; 5,553 - 5,560 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1.  Alıntı Originally Posted by malatya44 Yazıyı Oku
    Diyelimki birleşme onaylandı bize verecekleri hisse 6 tl olmalıki ana paramızı karşılasın doğrumu.
    Doğru

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Raporda Erciyas borunun 6 aylık karida var 13 milyon TL yazıyor okuyan arkadaşlar yanlış görmüyoruz degilmi ytdr

3.  Alıntı Originally Posted by sancaktar37 Yazıyı Oku
    Raporda Erciyas borunun 6 aylık karida var 13 milyon TL yazıyor okuyan arkadaşlar yanlış görmüyoruz degilmi ytdr

Net 6 aylık karı 13 milyon.Yanlış görmüyorsunuz.Arkadaşlar hisse yükseldi diye kimse hissesini satmaya kalkmasın.Birleşme gerçekleştiği anda bu hisse minumum 6 ları görecektir.

4.  Alıntı Originally Posted by HEGOMANYA Yazıyı Oku
    Ek 9406 Açılınnnn
    😁😁😁👏

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. KAP taki PDF dosyasından inceledigimde 2016 yılı net karı 39 milyon.2017 ilk 6 aylık karı 13 milyon.Devamlı kar yapan şirket.Hissemiz çok iyi yerlere gelecek.Yeterki birazdaha sabredelim.

6. Bu haber dün yayınladı. Hissenin bu günkü durumunu gördük. Bugün değişen ne, dün fark edemeyip bugün fark ettiğiniz ne? Ben bu işten bir şey anlamadım vesselam..

7.  Alıntı Originally Posted by demir61 Yazıyı Oku
    Bu haber dün yayınladı. Hissenin bu günkü durumunu gördük. Bugün değişen ne, dün fark edemeyip bugün fark ettiğiniz ne? Ben bu işten bir şey anlamadım vesselam..
    Bencede değişen bişey yok.hissenin hali zaten ortada..

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by demir61 Yazıyı Oku
    Bu haber dün yayınladı. Hissenin bu günkü durumunu gördük. Bugün değişen ne, dün fark edemeyip bugün fark ettiğiniz ne? Ben bu işten bir şey anlamadım vesselam..
    Geçen sadece birleşme için başvuruda bulunacağı bilgisi veridi.Bu günkü kapa düşen haberde pdf incelerseniz.Erciyas çelik borunun tüm verileri açık bir şekilde ifade edilmiş.Piyasa degeri dahil olmak uzere bütün maddi kaynaklarla gelirler ve karlılığı net şekilde ifade edilmiş.biz hissedarlar bunu göre bilmekteyiz.Yapılan teklifinde % 33 artmasıda var.Zarar eden bir şirkettin kar eden bir şirketle birleşmesi hisseye olumlu yansıyacaktır.Erciyas çelik boruyla birleşildigindede hisse fiyatını bu günki fiyatla karlışaştırın derim.Bunlar size yeterli gelmiyorsa hisseyi satarsınız olu biter.

Sayfa 695/948 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •