Sayfa 11/1027 İlkİlk ... 91011121321611115111011 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    dedik dinlemiyonız 4.69 da bişey yokesas direnç 5.31 de
    5.31 de görüşmek üzere Benjo toplamaya devamm

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    ne oldu gece gece??yemin ediyorum 3 kuruş paramız pul olmasın diye dolar aldık,ama maaşlarımız tl ile bu nedir yahu??gerçekten köpek balıklarının kan kokusu aldığını düşünmeye başladım
    ne olacak zemzemle yıkanmış hacı güneysu topik açmış beni mumla arayacaksınız
    bunların bide 3-4 sarışınsız yatmayan reha gayası var açar başlığı borsa göçer ptrol fırlar gide rbaşlar topik açılıken kim cenabetti diye söylenmeye
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    daha 5 dakika önce düzeltmişler sanırım.. 4,80 diye

bu arada 4,69 dan alanlara yarın pardon yanlışlık olmuş derler mi, böyle bir hakları var mıdır bilmiyorum ama çok saçma yahu.. bir küsur saat nasıl uyanmaz koca banka.
    Valla belkide yanlışlık oldu diye iptal ederler bence böyle bir hakları var. Yıllar önce bono piyasasında işlem yapıyoruz , vadeli satışları da kartal gibi izliyoruz, bir emir girildi satış fiyatı piyasadan %10 gibi aşağıda hemen kaptık işlem gerçekleşti. Yarım saat sonra merkezden aradılar karşı banka yanlış emir girildi emrin iptalini istiyor dedi. Biz ulan burada misket mi oynuyoruz yanlış girmişler diye yarım saat sonra emir iptalimi olur falan dediysek de mecbur tutup ( üstü kapalı tehdit ederek) işlemi iptal ettirdiler. Yani her şeyde olduğu gibi bu ülkede Finans piyasalarıda kapitalist sitemin gereklerini yapmıyor, müşteri aleyhine iş yapılınca müşterinin hakkını aramıyor ama iş kendi lehine olunca sinekten yağ çıkarıyor.

anlamadım ama biri gece gece havai fişek mi ne attı uyandırdı beni
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    4,8124

oha bune doktor
    sen o kadar bekle 4.69'a uğramadan çufçuflasın tren
    doktor diyince üstüme aldım
    Ytd

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ne olacak zemzemle yıkanmış hacı güneysu topik açmış beni mumla arayacaksınız
    bunların bide 3-4 sarışınsız yatmayan reha gayası var açar başlığı borsa göçer ptrol fırlar gide rbaşlar topik açılıken kim cenabetti diye söylenmeye
    Yine gitti Antep fıstıklı baklava , 4.82 leri gördü 10 krş aşağı geldi çocukların rızkını kaçırdınız. Başganı hem forumu hem bu hayın Dolarcıları çok başı boş bırakıyorsun diyeyim size...

Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    sen o kadar bekle 4.69'a uğramadan çufçuflasın tren
    doktor diyince üstüme aldım
    dönün bakın esas direnç 4.69 değil5.31 dediğimi görürsünüz

yalnız bu hareket sürerse yarın mb müdahale eder

Sayfa 11/1027 İlkİlk ... 91011121321611115111011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •