Sayfa 662/1027 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 5,289 - 5,296 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    son 6 ayda 60 ın üstünde fabrika yandı diye haber var
    sanırım fabrikayı satsan para etmezama yakrsan sigortadan iyi para alırsın muhabbeti
    Bunun yanında eğer yüksek sayıda işçi çıkartacaksa veya fabrikayı küçültme kararı aldı ise yangın durumunda gerek işçi çıkartma gerek se yangından dolayı işin tasfiye edilmesi daha kolay ve prestij kaybı yaşanmadan gerçekleşebilir.

Birinde adam battı mahfoldu artık iflah olmaz olur.

Diğerinde yangında fabrika yandı, ama o azmi ve yılmaz kararlılığı ile en kısa zamanda azimle küllerinden tekrar doğacak olur.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2. Dolar göçüyor bu adam konuştukça. Yeter la kısa kes artık. Fıstıklı baklavada gidecek az daha konuşursa.

3. Tam zamanın da tatile giriyoruz aslında. Yarın ve cuma günü Londra tarafından yoğun işlem olabilir kurda.

Onlara teslim piyasamız 1,5 günlüğüne.

4. Aklıma şu geliyor bu şahin açıklamaya rağmen doların euro ya ve ons altına karşı değer kaybetmesi dünya doları gözden mi çıkarıyor.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Dolar göçüyor bu adam konuştukça. Yeter la kısa kes artık. Fıstıklı baklavada gidecek az daha konuşursa.
    arada bi cümle mi kaçırdım hiç doalrı dşürecek laf etmedi sona doğru sadece yumuşadı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    arada bi cümle mi kaçırdım hiç doalrı dşürecek laf etmedi sona doğru sadece yumuşadı
    Sorun orda ya dostum adam yumuşak konuştukça parasıda yumuşuyor.

7. POWELL: Evet, Amerikan hükümetinin mali genişleme adımları şu an ve ileri vade için öngördüğümüz doğal faiz noktasını yukarıya doğru baskılayabilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8. Şahin açıklama ile bu oldu bide güvercin olsaydı alınan kararlar bayrama küçük emrahın boynu bükükler şarkısını dinleyerek girerdik. Bu gece bir karar aldım dolarları üçe böleceğim. Dolar, gram altın ve Euro yapacağım. Bu dolar bana çok güven vermiyor artık. Dünya sanki bir şekilde bu paradan kurtulma derdine düştü. ABDnin dostu kalmadı bizim gibi.

Sayfa 662/1027 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •