Sayfa 927/1027 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937977 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 7,409 - 7,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Israr ile 60 dakikalıkta 200 günlük ortalamaya yaklaştıkça boğuyorlar... 4,7080 üzeri 1 haftadır barıtmıyorlar.

Fazla dayanamaz karar anı yaklaşıyor gibi. Bol kazançlar
    Çölde açan bir zambak gibisiniz...
    Ne olur teknik analizlerinizi eksik etmeyin bizden..
    Grafik de olsa of ki ne offf
    Tadından yenmezdi...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

2.  Alıntı Originally Posted by ryland Yazıyı Oku
    buradaki bazı yazarları fazla iyimser buluyorum, 5 sene sonrası için çalışalım yenildik bitti önümüze bakalım deniyor..

ibrahim üzülmez geldi aklıma... önümüzdeki maçlara bakıcaz derdi hep..

ben açıkçası kazanacak önde yanda bi maç göremiyorum... çok geçte olsa anladığım şu..

hani iyiniyetli deniyor ya ben işte o asgari ücretli kazanacak adam içinde bekledim sandıkta o bana "koydukmu" dedi paylaşımları var ya hani son günlerde.. insanlara işte fabrika açıcam sizin çocuklarınız şöyle okuyacak güzel yetişecek gelecek nesiller falan diyor ya hani..

iş bu karşı tarafın umurunda bile değil.. toplum zaten çoktan ayrışmış, biz görememişiz bunu.. geriden gelen biziz asıl...

onlar zamanında nasıl bir kin, öfke vs adına her ne denirseye ulaşmış ki.. adamın umrunda değilki soğan patates et fiyatı..çocuğu okumuş okumamış çokta tın.. köprü 100 lira olmuş nolmuş 1000 olsa nolur..

"biz kazandık" diyo... yani seni öteki görüyo zaten.. rakipsin maalesef düşmansın belkide onun için...

siz yazadurunda benim anladığım bu..

muhalefetin başına 50 tane ince gelse bu zihniyeti tersine çeviremediğimiz sürece patates soğan fabrika eğitim uzay boş iş...

gemisini kurtaran kaptan...
    Daha ne anlatılabilir

Ya Dolarcılar daha ne istiyorsunuz Doların çıkması için bundan iyi seçim sonucumu olurdu ? Dolarları aldınız mı güvenli limana gerisi arkanıza yaslanıp çekirdek çitlemek olsun .

4. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

başlık bu

başlığın ruhuna aykırı olanlar başka başlıkta yazmalı...

5. Herkese iyi forumlar.

Uzun süredir bu başlığı izlemekteyim.

3 yıl önce döviz almaya başlayıp, 17 ay öncesinde de oldukça az olan tüm birikimimi dövize çevirmiş biriyim. (1/3 dolar, 2/3 euro)

Herhangi bir al sat yapmadan beklemeye devam ediyorum. Dövizde yönün yukarıya olduğunu düşünüyorum.

Lakin altın konusunda deneyimim/bilgim olmadığından sakıncası yoksa sizlerden bilgi/yorum isteyeceğim.

Altın / usd, gram altın/ cumhuriyet altını vb. ayrımlarında kabaca da olsa bir yol haritası çizebilmek için neleri dikkate almak lazım noktasında yorum yapabilirseniz minnettar kalırım.

Herkese iyi forumlar.

6. "Eko-politik" yoruma hiç itirazım yok
    Sabaha kadar dinleyeyim...
    Ama sen işin ekonomi ile ilgili kısmına bir tane yorum yapmazken,işin politika kısmında bol bol analiz kasarsan bir noktadan sonra bayar insanları
    9 cümle politikaya dair ediyorsan 1 cümle de ekonomiye dair et be mübarek...
    Mevcut/gelecek politikaların ekonomik sonuçlarına dair bir kaç kelam etde millet feyz alsın...
    Haksızmıyım?

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

7.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Ince chp nin basina gecsin oyu 22 lere duser.
    Ince chp den ayrisip yeni merkez parti kurmali sol katiyen degil
    Cevahir yumurtlamaya gerek yok. Reis var sağda ikincisine ne hacet.zaten olmaz da bahçelinin devreleri yaktirmayin şimdi. 😂

8. MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, partilerine göre halen "FETÖ" tehdidinin bulunduğunu ve Kandil'e yönelik operasyonun da sürdüğünü belirterek, bu kapsamda Olağanüstü Hal'in devam etmesine gerek olduğunu kaydetti.

Sayfa 927/1027 İlkİlk ... 427827877917925926927928929937977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •