Sayfa 128/1027 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    4.72 den doalrların bir kısmını bozup 195,80 den altına çevirdim
    4.90 lı seviyeden niye bozamadınız fizikide olduğu için mi yoksa daha yükselecek beklentisinden mi

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    4.72 den doalrların bir kısmını bozup 195,80 den altına çevirdim
    Hayırlı uğurlu olsun Tl olmasında ne olursa olsun hatta Bulgar Levası, Arjantin pezosu olsun yeter ki Tl olmasın.

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    4.90 lı seviyeden niye bozamadınız fizikide olduğu için mi yoksa daha yükselecek beklentisinden mi
    düz 5 deseydi bir kısmını bozacaktım kısmet değilmiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

*merkez bankası tl depo karşılığı döviz depo ihalesinde 1 hafta vadeli faiz oranı tl'de %16,50 , dolar %1,75

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Sayın bahri Tl ye geçmedikten sonra finansal enstrümanlar arası geçiş yapıp sepet oluştururken eldekini en yüksek fiyattan satıp diğerini en düşük fiyattan alacağım demek mümkün değil.

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku

bas bas bağırdım karınızı realize edin yiye

bazı arkadaşlar burdan sat diyenler ancak yalaka trol yada salak tır demişlerdi..
    “Başkaları aç gözlü olduğunda kork ve geride dur; başkaları korktuğunda ise aç gözlü ol.” Warren Buffett

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    O Tusiad denilen hırsızlar klubü ( müsiad da aynı mok ito, ato velhasıl tüm çıkar grupları aynı mok) zamanı evvelinde rahmetli Ecevit iktidarını gazete ilanı vererek yerle bir ememişti. Satılık ABD ajanları niye aynı şeyi bu musallatlara yapmıyorlar ? Beter olacak ama herkes beter olacak ki o zaman yeter olsun. Dolarda yükseliş hala kaçınılmaz görünüyor.
    Tam bir ingiliz gibi konuşuyor. kibar, dipten dipten, profesyonel bir kapitalist hakkını yeme. memleketten çok kendine faydası olan insanlar grubudur tüm bu oluşumlar, tüm ülkelerde. bugün ki konuşmalarında yanlış yok ama sn umutabi. ne yapacaz biz kime güveneceğiz, hangi limana sığınacağız??
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Zavallım Tl mevduatçıları şimdi banka banka dolaşıp heriflerin mikinin keyfini bekleyecek o da 1 puanlık dilenci faiz artışına mecbur kalacak.

Sayfa 128/1027 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •