Sayfa 180/929 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon
Arama sonucu : 7425 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Tadını çıkaralım diyecektim...😁

2. Şimdi bu firma bedelsiz verecek mi vermeyecek mi verecekse oranı Ne bilen varmı

3.  Alıntı Originally Posted by Eredka Yazıyı Oku
    Sn fasarya ky sürekli duygularıyla kaybetme endişesiyle işlem yaparsa sürekli ben sattım gitti olur. Burada bu hissenin desteğini direncini tekniğini yazıyoruz. Ötesinde fikirlerimizide dile getiriyoruz bir kaç fazla msj yazınca özelden yada sayfadan
    laf atmalar patron adamı olup ky düşmanı yaftaları bile yapıştırmalar saçma sapan durumlar çıkıyor.
    Adamlar özelden yazıp tekniğini sorup fikrimi soruyor beklentim bu yönde diyorum
    bugün çıkar diyorum şöyle böyle diyorum. Abartıyorsun bize hisse aldırmayamı çalışıyorsun diyor. Ulan banane senin alacağın 10 bin 20 bin lottan hatta sizin gibi adamlar hiç almasın Sonra hisse çıkınca
    özür diliyor, e sen gömüyordun beni
    kıymeti kaldımı şimdi özrün. Ky bazen hak ediyor diyeceğim dilim varmıyor herkese bol kazançlar. .
    Hayırlı sabahlar...bol kazançlar..sessizce beklemeye devam...

4. Beyler bugün için direnç nedir acaba?

5. arkadaşlar bilanço ne zaman biri belirtebilirmi ?

6. Sayın faerun bilanço 20 Ağustos son gün diye biliyorum bol kazançlar arkadaşlar

7. Bu arada 1.03 le aranızdayım hepinize bol kazançlar ben pek sık yazmam arkanıza yaslanın iyi seyirler yazılarınızı ilgiyle takip ediyorum tektu only you (sadece sen) bu arada gyo bedelsizi eski arkadaşlara hayırlı olsun biz faydalanamıyoruz sağlık olsun hayırlı günler ve kazançlar herşey gönlümüzce olsun ytd

Sayfa 180/929 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •