Sayfa 195/930 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon
Arama sonucu : 7434 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

Karanlık odaya yine devre kesici ile girecekler gibi

2. Bunarada yıldıza gecmişiz hayirli olsun

3. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/699217
    Kimseciklerrde hayirli olsun dememiş )

4. 5- -Sonuç olarak onay veren tüm Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş. ortakları herhangi bir bedel ödemeksizin yeni kurulacak GYO'nda bedelsiz hisse senedi sahibi olacaklardır.
    Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza saygılar

Sanırım yukarıdaki ifadedeki yanlışlıktan kaynaklanan yanlış anlamalar ve yorumlar oluyor.

Sanırım Tektu ortakları değil kurulacsk Gyo ortakları herhangi bir bedel ödemeksizin hisse gyo nun hisselerini alacaklardır.

Yani bedelsiz hisse ihracı Gyo ortaklarına yapılacak. Mevcut durumda ise Gyo nun %100 tek hakim ortağı Tektu olacağından hisseler tektu edinecek.

Bir yanlışlık varsa düzeltin

5.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    sn jurnal tektu nun olayı sanki artık bilanço'dan daha fazlası bilançoda yeniden değerleme farkı olacaktır evet ama artık kocaman bi 65 villa satış HİKAYESİ ve yeni şirket kurulması hikayesi var.

cuma yaşanan sert aşağı sert yukarı günler önümüzdeki günlerde fazlaca yaşanacağa benziyor.

(twetterda ve forumlarda hisse hakkında yazılanlara kıymet veriririm. bi çok ky nın 0,9x -- 1,0x lı seviyelerden vedalaştığını yazdığını görüyorum. bu benim için kıymetli bir indikatör)

aşkama kadar dağlarda (görev icabı) geziniyorum.

iyide oluyo çok ekran bakmıyorum. fazla takılıyoruz sanki kim almış kim satmış

biz horoz'uz kim neyapıyorsa yapsın. bu hikaye çok su kaldıracaktı; kaldırıyorda......

6. Evet elinde tektu olanlar alacaktır
    Yanılmıyorsam sermayelerin oranında olur

7. Bizimki birimindeki kıstırdı galiba.Çarşı karıştı..

8. Twitterda ibrahim akkay diye birisi 1.08 demişti önemli tebrik etmek lazım.aynı kişi 0.67 den döner demişti.şaşkınım

Sayfa 195/930 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •