Sayfa 235/930 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon
Arama sonucu : 7434 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Eredka Yazıyı Oku
    Özündeki Şartlar nedir acaba ?
    Kardeşim bizde devlet politakası zayıf
    Devlet gibi hareket etmiyoruz. Herkesin ağzında bir muz cumhuriyeti var valla tamda öyle hareket ediyoruz. Madem mutabakata bağlayacaksın niye bu seviyeye getirir ekonomini bu denli hırpalarsın ?
    Eğitim cahaleti alır eşşeklik baki kalır.
    Bizdeki eşşeklik 3 dünya memleketlerde yok.
    Doksan küsürlük Cumhuriyet olmuşsun halen sanayin işlemiyor halen üretmeyim tüketmeyen toplum olmuşsun.
    Bize herşey müstahak, ben bile artık bu ülkeden bir halt olmaz diyorum.
    Sabah saat 7 de İsveçe gidiyorum ordan danimarka ve ingiltereye geçicem.
    Hayatımda İlk defa bir ev alıcam ilk evimide yurt dışında alıyorum ne kadar manidar.
    Oysa 20 yıldır tüm mal varlığımı imkb ye yatırım yapan bir vatandaştım ama yeter artık . Ülkeye güven bırakmadılar saygılar.
    şu yazını beğeniyormusun..bu ülkenin geçmişini bilmiyorsun sen..20 yıllık borsacıyım diyorsun ne haltsa..bi üstünlük mü sağlıyor bu...eğer üstünlükse ben kurulduğundan beri borsadayım...git yurtdışında yaşa..senin gibiler türkiyeye gelmesin..seni oraları paklar..

2. Tek kelimeyle koyun sürüsüne eş değersin.

3.  Alıntı Originally Posted by teke42 Yazıyı Oku
    sizde para az olunca herkesi hissenin adamı sanıyorsunuz...bence normal bir kar..demek ki yüksek lot satmak tehlikeli..insanları bir trilyon için yargılamak bence yanlış..o zaman alıncada eleştirin bu insanları
    Bilgi birikim sıfır ,önüne gelene sataşıp
    kendi çapında gündem yaratmaya çalışıyorsun. Sabah başka akşam başka yazdığınızı unutursunuz, ahkama gelince sizden mükemmeli yok .
    Borsa kurulduğundan beri burdaymış eee sonuç .
    1 çisi farketmemişsin yazımda bir partiyi hedef almıyorum direk 90 senelik devlet politikasını eleştiriyorum.
    Ama siz her hükümeti
    Devlet zannettiğiniz için anlamamanız doğal.
    2 çisi Gidip orda yaşayacağımı kim söyledi ?
    3 Bana yön tayin etmek senin haddine mi ?
    Boş polemiklere ayıracak vaktim de hevesimde . Hadsizlik yapmasaydın eleştirseydin cvp bile vermezdim, ama sen hadsizlik yapmışsın ,haddin ne olduğunu biliyorsan. Benim için bu Konu yok hükmündedir.

4.  Alıntı Originally Posted by Eredka Yazıyı Oku
    Özündeki Şartlar nedir acaba ?
    Kardeşim bizde devlet politakası zayıf
    Devlet gibi hareket etmiyoruz. Herkesin ağzında bir muz cumhuriyeti var valla tamda öyle hareket ediyoruz. Madem mutabakata bağlayacaksın niye bu seviyeye getirir ekonomini bu denli hırpalarsın ?
    Eğitim cahaleti alır eşşeklik baki kalır.
    Bizdeki eşşeklik 3 dünya memleketlerde yok.
    Doksan küsürlük Cumhuriyet olmuşsun halen sanayin işlemiyor halen üretmeyim tüketmeyen toplum olmuşsun.
    Bize herşey müstahak, ben bile artık bu ülkeden bir halt olmaz diyorum.
    Sabah saat 7 de İsveçe gidiyorum ordan danimarka ve ingiltereye geçicem.
    Hayatımda İlk defa bir ev alıcam ilk evimide yurt dışında alıyorum ne kadar manidar.
    Oysa 20 yıldır tüm mal varlığımı imkb ye yatırım yapan bir vatandaştım ama yeter artık . Ülkeye güven bırakmadılar saygılar.
    Üstadım iyi yolculuklar,Danimarkayı tavsiye ederim küçük ama hoş yer harbiden...

5.  Alıntı Originally Posted by teke42 Yazıyı Oku
    yine siyasi görüşlerini zırvalamışsın..git siyasete atıl...çok biliyorsan ülkeyi yönet..
    faiz her şeyin belasıdır..kısa vadede iyi gibi görünür..ama kazığını sonra ortaya çıkarır,faiz düzenini savunmak bir ekonomiste veya müslümanım diyen insana her şartta yakışmaz...faiz artmayacak..artırdığı zaman merkez bankasına çok kızıyorum..şuanda hiçbişey olmaz..ama artırırsan ellerinde oyuncak olursun..geçmiş hükümetlerde bu düzeni gördük..vatandaşta çok düzüldü..çıkarmak isteyen doları çıkarsın..spekülatif bir çıkış bu..fed oyunu..faizi artırıyor..yakında altında kalır.yaptığına pişman olur..olan amerikan halkına olur..
    ali babacan gelmez..tayyip temizlediği insanlarla zor çalışır...ali babacanda feto ayağı var heralde..tayyip işini bilir..amerikayla işi yumuşatacağız diye bizim yumoş olmamıza gerek yok..kasım amerikan seçimlerine kadar amerika çatacak yer arıyor..seçim oldu mu kuzu sarması olur..brnson falan hikaye olur..eğer değiştireceksek feto var başta..türkiye istediğini istesin...o kadar değerliyse...türkiyeyi gücü göstermeli yani..
    Peki arkadaşım müslüman şöyle yapar böyle yapar diyorsun da zinanın kol gezdiği, içkinin su gibi aktığı tatil köyünün hissesinde ne işin var?

6. Bak bu benimde aklıma gelmemişti

7. günaydın;

arkadaşlar inanın bu polemikler ile kimse kimsenin fikrini değiştiremeyecek günlercede burada düşüncelerinizi yazsanız & tartışsanız sonunda herkes bildiğini okumaya devam edecek. bu sebeple birbirinizi kıracak kısır tartışmalara bi son verelim lütfen..

Tektu düşer yükselir & ama gerçekten ülkem adına çok üzülüyorum. (dolardaki yükseliş sebebi ile)

8. Konuyu değiştirelim Ayın 9 unda bilanço açıklanacak bence kötü gelirse seans içi iyi gelirse seans sonu aciklanir

Sayfa 235/930 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •