Sayfa 429/932 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon
Arama sonucu : 7454 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. ne olacak halka açık şirketini borçlandıryor yakında 0,10 kuruşlar olur sonu bimeks gibi olursa şaşırmamak lazım

ytd

2. Akşam azıcık 94 ten verem dedim, sonra lan bunca zaman bekledin kayhan boşver elleme bakalım eşşek değil ya artık bir şeyler yapacak sanırım dedim. heeeee yaptı.... Allah var bir şeyler yaptı

3.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    adamlar keyif yapıyor hemde ordan kedi fare oynuyorlar hemde yorumları okuyup gülmekten eğleniyorlardır
    Sigaradan sararmış bıyıkları ve dişleri ile gevşek gevşek gülüyordur.

4. Hala tektunun bu anlamsız hareketlerine kanıp atlayan ky varmı

5. investing de birisi tavan olmadan nasıl alırım diye yazmıştı sabahleyin dur bakalım, böyle düşünürsen iki günde bitersin diye uyarı yazmıştım, inşallah atlamamıştır. Ama atlayanlar muhakkak vardır. Biz bile satamadık acaba diye....en düşük 94 ten birazcık sonra en düşüğü 1, 02 04 06 08 10 12 diye bir miktar daha satış yazmıştım.94 leri iptal etmiştim iyi ki etmişim

6. mayısta yapılan açıklama **** bu villalar nerede acaba.***son bilançoda yok hiç bahsedilmiyor..istermisiniz 150 milyon nasıl yok olduysa **neyse bu hisseye para yatıran kardeşlerim izleyin bu villaları
    bu arada organize sistemli ver mehteri yapan borsagümden adlı site..şimdi aynı taktikle resimli falan**avod da ver mehteri başladı.***
    borsagümden*e dikkat...tektu da sistemli verdiği gazlar milleti yaktı..
    bu arada hiç yatırım yapmadan nerdeyse yüzmilyonlara gelen bir zarar açıklamakta büyük başarı.muazzam vergi kaybı yarattılar..dikkat edin şirketler birbirleriyle abidikleşme içinde.**ne yaptıklarını kendileri ibliyor.bide iyi bir araştırmayla anca maliye**bulacaktır..bide borsagümden i incelemk lzaım bu gazları neden veriyolar..**

Şirket Yönetim Kurulumuzun gerçekleştirdiği toplantı neticesinde; şirketimizin aktifinde bulunan İzmir İli Çeşme İlçesi Alaçatı Mevkiindeki 80.966 m2'lik arsamız üzerindeki 5 Yıldızlı Resort Zigana Hotel'in bünyesinde bulunan 65 adet villa ünitesinin satılması amacıyla ulusal ve uluslararası alanda reklam ve pazarlama faaliyetlerine başlanacaktır.

Söz konusu 65 villa satışından toplam 90 milyon - 130 milyon Euro gelir hedeflenmektedir.

7. Şeref yoksunlari bunlar kan emeci köpekler

8. Tektu ders konusu oldun anlamsız hisse

Sayfa 429/932 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •