Sayfa 821/931 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon
Arama sonucu : 7448 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Evet tavan olsa bile bugunluk satmamaniz sartiyla ... TL bedelle ödünç olarak verir misiniz dediler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. bugün benide aradılar ..açıkçılar bugün malı ellerinde olduklarını göstermek zorundalar onun için hisse kiralama işine girmek istiyorlar
    vermeyin ne kadar açıkları varsa piyasadan alsınlar :
    şubat 4 ,de yaklaşık 14 milyon açık yapmışlardı şayet kiralık hisse bulamazlarsa almak zorunda kalacaklar ..bakalım kapanış nasıl olacak..
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. Arkadaşlar arayan hangi bankalar acaba, bir de kaç lota ne kadar para teklif ediyorlar çok merak ettim lütfen yazar mısınız?

4. Lütfen bu açıkçılara malınızı vermeyin, ben de kağıt yok ama kağıdı biraz para kazanmak için senelerdir taşıyan küçük yatırımcıların üstünden 2-3 gün içinde kanını emen bu ********lere Allah aşkına malınızı kiralamayın.

5. Tacirlerden arandim, rakami soylemeyeyim, ama satmayacağımi söyledim satmam da

6.  Alıntı Originally Posted by KomutanLogar Yazıyı Oku
    Tacirlerden arandim, rakami soylemeyeyim, ama satmayacağımi söyledim satmam da

mesela 100 bin tl lik hisse için ne kadar para öneriyorlar, yuvarlak olarak

7.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    bugün benide aradılar ..açıkçılar bugün malı ellerinde olduklarını göstermek zorundalar onun için hisse kiralama işine girmek istiyorlar
    vermeyin ne kadar açıkları varsa piyasadan alsınlar :
    şubat 4 ,de yaklaşık 14 milyon açık yapmışlardı şayet kiralık hisse bulamazlarsa almak zorunda kalacaklar ..bakalım kapanış nasıl olacak..
    aynen katılıyorum 200 bin lotum var 1 lot satmayacağım dedim adam şaştı kaldı yarım saat ikna için uğraştı

8.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    mesela 100 bin tl lik hisse için ne kadar para öneriyorlar, yuvarlak olarak
    32 bin lota 2300 önerdiler

Sayfa 821/931 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •