Sayfa 928/928 İlkİlk ... 428828878918926927928
Arama sonucu : 7419 madde; 7,417 - 7,419 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Tektu , bugün indirimli satışlar yapmadı. Yapsaydı , almak için pusuda bekliyordum.......
    Neyse , belki şaşırır da Perşembe günü indirimli satış yaparsa , o zaman alırım.

2. Ahhh.... yalnız adam By Akıl , kimse de , senin yazdığın bu Tektu sayfasına yazmıyor , seninle dertleşmiyor.
    Gerçi haklılar da , bu hisse yıllarca yatırımcısını sömürmüş , kar ettirmemiş , yüz güldürmemiş. Çoğu ky. lanet edip satmış. Bir daha da yüzüne bile bakmıyor.
    Yazan , 2 kişi daha var. ( Trader34 ve kadiröz.) Onlar da Nadiren yazıyorlar.

Alta bakıyorum ; bir üye ( ben ) ve 0 ziyaretçi

Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Ahhh.... yalnız adam By Akıl , kimse de , senin yazdığın bu Tektu sayfasına yazmıyor , seninle dertleşmiyor.
    Gerçi haklılar da , bu hisse yıllarca yatırımcısını sömürmüş , kar ettirmemiş , yüz güldürmemiş. Çoğu ky. lanet edip satmış. Bir daha da yüzüne bile bakmıyor.
    Yazan , 2 kişi daha var. ( Trader34 ve kadiröz.) Onlar da Nadiren yazıyorlar.

Alta bakıyorum ; bir üye ( ben ) ve 0 ziyaretçi
    Merhaba, sürekli ve hergün defaten yazmayı doğru bulmuyorum. Size de önermiyorum. Günlükçülere dikkat çekmekten bir işe yaramıyor. Bunun da hisseye bir katkısı yok uzun vadede. Yolumuz bir… Bence bekleyelim ve güzel günler görelim…
    Sevgiler.

Sayfa 928/928 İlkİlk ... 428828878918926927928

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •