Sayfa 345/926 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon
Arama sonucu : 7406 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. geçenlerde yazmıştım 0,79 lardan milleti mallandırıyorlar pisliğe dikkat edin dedim..verecekler dedim.**geçen aylardada 150 milyonu izleyin dedim yok olacak dedim..
    150 milyonun bi kısmını borç ödedik diye yazmışlar da.o batık şirketi hangi değerlendirmeyle hangi parayla aldın birde hangi borçlarıyla.**??
    kasada 150 milyon yaptığı yatırım yok..sadece otel oda bu sene heryerde turist fışkırdı ..bunlar 2 dönemdir zarar**vergi zararıda ganiyle.**
    dikkat edin dedik.**
    borsa gündemle koordineli milleti iyi söğüşlediler.hisseler iyi manüpile edildi-**??çok önemli, -
    şimdi millete bi gaz daha bekliyolar..bi alana bi bedava **büyük mücdeeeee.
    150 milyon *villa satışları yaklaşık 80-130 milyon euro**??arası gelir ..kanal ist.kurtköy faslan büyük mücdeler**sonrası milleti mal sahibi yaptılar..büyük tarihi vurgun ...baba ocaklı acıklı pozlu resimli BORSAGÜMNDEN** haber gazlı**
    bakalım masak ne yapıyo hala.**

2. şirket yeni nesil yönetim sistemi içinde..mücdeciler devamlı hareket halinde.genel mücdelerden sorumlu müdür ile günlük mücdeci müdür ahenkli çalışıyor..borsagümden* ver mehterci çalışanıda kimse artık arada **?bu bi alana bi bedava işi havadamı kaldı borsagümden tırstı yayınlayacak bi kanalmı arıyolar.acaba..
    acıklı adam bakışlı film devam ediyor..

3. Antalya GALATASARAY maçında ..MAY.ın süprizi varmış bizeYTD..

SM-G928C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Borsa Gündem günlerce yazı dizileriyle bunları yere göğe sığduranadı...
    Borsa gündem bunları yatırımcıların Robinson Hood u yapıp durdu....

Bunlar çevirdikleri işlerle sadece defter değerine göre çok düşük olan 0.89 gibi düşük fiyattan hissedarlık oranını arttırmış oldular. Değer yatırımcıların parası olmadığı için ortaklık oranları düşmüş oldu. Bu bedelli isermaye artışı Patronlar avantajlı yatırımcılar dezavantajlı sonuçlanmış oldu...

Bunlar gayrimenkul sektörü bu kadar kötü ilken ellerindeki hantal gayrimenkul varlıkları halka açık şirkete verdiler halka açık şirketin nakitide bunların cebine aktarılmış oldu.

Ve halka açık şirket bu nakitte finans borçları temizleyebilirdi ama şimdi dövize dayalı finans borç ve faizleri ile sürekli borç yükü artıyor ve özsermaye eriyor.

Borsa gündem birde yatırımcılar aleyhine olan yapılan bazı dönme dolap işleri teknik olarak yazı dizisi yapsa bari...

5. Bu ********in evinize girip malınızı çalan hırsızdan hiç bir farkı yok

6. https://invst.ly/8t4ou

bu zübükler hala oyun peşindeler..?
    omuzları geniş güzel bir OBO var belkide bunu ky gözüne sokup ters hareket olabilir..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

7. Obo da 1 üstü görünüyor mu? Yerlerde 3 aydır

Sayfa 345/926 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •