Sayfa 348/931 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon
Arama sonucu : 7448 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Ayrıca bedelliye katılanlar kağıdı hemen sattı 0,96 lardan abim böyle yaptı))

2.  Alıntı Originally Posted by Fasarya34 Yazıyı Oku
    Ayrıca bedelliye katılanlar kağıdı hemen sattı 0,96 lardan abim böyle yaptı))

bu zübüklere kanıp para yatırmaktansa deveden kıl koparmaya benzedi ama demekki dogru yapmışım bende yoksa daha çok beklerdik 0.89 olacak diye ..adamlar vampir akşam haberlerde bu yıl turist rekoru kırıldı deniyor havalar sogumasına ragmen antalya oteller ruslarla dolu oldugunadan bahsediliyor..bizimkiler sinek avlıyor herhalde..
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. eniyi alici merrl seans sonu cok acimasiz oluyor robotoğlurobot

4. Arkadaşlar bugün spk haftalık bülteninde bizim haber yeralırmı cezamızda bitti çok şükür ama ben dayanamam yine ceza yerim ceza kolik oldum

5. Sürekli hisse pazarlıyor lar diyorsunuz. Doğru veya yalan bunu bilmem. Merak ettiğim hisseniz varmı yok mu. Yoksa işiniz gücünüz yokmu. Varsa ????? anlamış değilim . Ne perhiz ne lahana. Yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by asibey Yazıyı Oku
    Sürekli hisse pazarlıyor lar diyorsunuz. Doğru veya yalan bunu bilmem. Merak ettiğim hisseniz varmı yok mu. Yoksa işiniz gücünüz yokmu. Varsa ????? anlamış değilim . Ne perhiz ne lahana. Yatırım tavsiyesi değildir
    Safi rüzgar yapıyor,copy paste bıkkınlık geldi.Şirketle ilgili bir bilgi vb paylaşım var mı yok.

7. Herkesin yatırım anlayışı farklı 2014de aldığım brsan hisselerini 2018 de sattım anca dolar.bazinda kafa kafaya geldi nasip kısmet bundada ne olur bilmem . Hisse aldigima göre kar amacı ile aldım yoksa düşecek diye bilsem almazdim . Maliyet 1 in üstünde oda TL bazlı dolar bazlı hesap etmek bile istemiyorum. Nasip kısmet . Yukarimi gider aşağı mi bilemem . Boş yazılarımla burayı meşgul ettim. Al SAT tut tavsiyesi değildir. Yatırım tavsiyesi değildir. Kelin ilacı olsa önce Kendi başına sürer.

8. avrupa ve abd borsalarında ciddi düşüşler devam ediyor.
    her nekadar onlar rekorlar kırarken biz düştük yükselmedik desekte (bist) bu düşüşler bistide vurabilir.

yarın özelinde bu akşam bir haber sitesinde abd ve tr brunson için anlaştı diye haber geçmesi ile dolar % 3 e yakın değer kaybetmiş görünüyor.

çokçok volatil bir gün bizi bekliyor

Sayfa 348/931 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •