Sayfa 770/931 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon
Arama sonucu : 7445 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Pardon yanlius bilgi bi hafta olmuys resmi ,,,de red cikacagini biliyuodur bunlar en azindan farketynez yani

2.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    Asil dramatik olan tarihe bakin spk ne zaman karar almius 1 aydiur neden saklanmius ne pesinbdeydi bunlar ,,,simdi sirketin basina acilbir kayyum atanip aglak suratvacikli bakus uljhenin en bvasarisiz ceosdundan kurtulmnak ilk kez spk bi seyi reddetti ,,demekki dedigimiuz gibi boyaci nalburu boirclandirip k,y ya gfagaliyacaklardi borsagumdende bu uslere nbadil alet oldu asil bi sorguyda oraya yapilmali ,,,,o gazlar binlketce k,y ,darmadagin etti ,buyuk vurgun oldu ,,hala abidik pesibdeler ,,,,dikat edfin deriz ,,,,biz hala assa icvin bekliyoz bu sisman bu haberi bir ay evvel ogrendi mal pazarladigi ortada ,,,,,buyuk oyun ,,buray evvelki kararsimdi acikliyuolar ,,belliki sermaye artirim isteklerti bi sebebtwen ,,,
    SPK nın yazısı 15/11/2019 da çıkmış. 15/11/2019 daki hisse fiyatı 0,82

3. Bana kayyum demeyin, babamdan kalan mirasa akıllı kardeşlerim kayyum atatti, kendi malimiza sözümüz geçmiyor, 10 liralık yeri 3 liraya verse gık edemezsin, ahhhh ah, kayyum atandida ne oldu kiracı 2 yıl kira vermedi bastı gitti, zaten verilen kiraları da alamıyoruz istimlak olacak yerler var umrunda değil, kısacası kayyumu Hızır sanan arkadaşlar ben içindeyim çektiğimi ben bilirim, yatırım tavsiyesi falan değildir

4. Bu durumda bilançolara 6-9 aylıklarda değişiklikler olacakmi birleşmeye goremi açıklamışlardı bunları.

5.  Alıntı Originally Posted by ekima Yazıyı Oku
    Bu durumda bilançolara 6-9 aylıklarda değişiklikler olacakmi birleşmeye goremi açıklamışlardı bunları.
    Birleşme olmadan bilançoya yansıtamazlar. SPK izin verseydi dandirik iki şirketin geçmiş 5 yıllık zararlarını 31/12/2019 mali tablosunda gösterip zararları katlayacaktı.

6. Zayıf ihtimal ama olaki oteli sattılar diyelim. Otelin bilançodaki maliyeti 160 milyon civarında, satış 100 milyon eur (600 milyon tl) olsa bile 440 milyon tl lik kar ortaya çıkar. Bu karı mümkün olduğunca iç etmek için zararı artırmaları lazım. Zararı artırmanın en kolay yolu da önceki 5 yılda itinayla pluşturdukları dandirik şirket (mayboya ve karadeniz gazetecilik) zararlarını şirket birleştirmesi katakullisiyle tektuya itelemek olacaktı. Böylece otel satışından ortaya çıkacak karı (hayal bu ya😀) yatırımcıya dağıtmadan iç edeceklerdi kolay yoldan.

Hayali bir kenara bırakırsak oteli satma gibi niyetlerinin olduğunu zannetmiyorum. Planları, her zaman yaptıkları gibi manipülasyon yoluyla küçk yatırımcıları ellemek olacaktı. Yıl sonuna kadar hisseyi biraz yükseltip ağına düşürecekleri yeni kurbanlara 31/12/2019 gelir tablosunda büyük bir zarar açıklayarak süpriz yapacaklardı. Kimbilir belkide zararımız çok büyük katlanılmaz derecede deyip bedelli için SPK ya başvuracaklardı.

Şimdi ne yapacağını şaşırdı şişko domuz ailesi. Pisliklerini başkalarına yedirmeyi seven domuz ve domuzcuk aslına döndü. Kendi pisliklerini yeme vakti geldi orjinal domuzların yaptığı gibi.

7. twette gravatlı yahuşuksuz bi delikanlı çıkmış way hisse düşer

Lannn düşmezse aq

Şirkete borçlu iki şirket kakalanmadığı şirketin borcu artmadığı şirketin parasını çöpe gitmediği içinmi hisse düşecek.

Sizin Temel Analiz bilginizi sitiiiiiim. Düşür la spek

Bugün bana bayram (deliye hergün bayram)

ben zaten yiyemiyom.... ama bu p.ş.t larında yiyemeyeceklerini bilmek.

bana büyük mutluluk hahahahahahhahahahaha

8. Sermayesini temsil eden payların tamamına sahip olduğumuz bağlı ortaklığımız Mayboya Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş. , Karadeniz Gazetesi ve Matbaacılık Limited Şirketi ile şirketimizin ( Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş.) "Kolaylaştırılmış Usulde Birleşme" yöntemiyle devralma suretiyle birleştirilmesine onay verilmesi için Sermaye Piyasası Kurulu'na 23.05.2019 tarihinde başvuruda bulunulmuş olup; söz konusu başvurumuz Sermaye Piyasası Kurulu'nun 15.11.2019 tarihli yazısı ile reddedilmiştir.

Kamuoyuna Saygılarımızla Duyurulur.

serefsizler geçen cuma gelen RED haberini 1 hafta sonra açıklıyorlar :SPK geç bilgilendirme amacı ile bu serefli adamlara birda yüklüce ceza kesse iyi olur..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 770/931 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •