Sayfa 329/577 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon
Arama sonucu : 4610 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. Bugün başrollerimizde HSBC satışları var. Hergün başka bir aktör
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

2. Bu fiyatlardan kimse bedelliye katılmaz. Düşeceği son yer 1 TL. Pekçok kişi zarar etti ama Yönetime de iyi bir ders oldu. Sen hissene sahip çıkmazsan sana yatırım yapan ortaklarını yolunacak kaz olarak görürsen her durumda bedelli kararı alır parayı cebe atarım, katılmazlarsa katılmayanın payını borsada satarım daha da çok kazanırım diye düşünürsen hissenin değeri 1 TL ye düşer o aldığın bedelli kararı da böyle elinde patlar işte.

3. Dün Kap ‘a düşen haber nedir, ne değildir arkadaşlar, bilgisi olan var mı?

4.  Alıntı Originally Posted by Siyah Yazıyı Oku
    Dün Kap ‘a düşen haber nedir, ne değildir arkadaşlar, bilgisi olan var mı?
    Borsada işlem görmeyen A grubu 5.400.000 pay var. % 10 yapıyor bu ve ostim yönetiminde bunlar. 1 paya karşılık 15 oy hakkı var bunların.

Yani özetle sen şirketin kalan % 90 ını alsan bile bendeki bu % 10 payla ben her istediğimi yaparım diyor.

5.  Alıntı Originally Posted by 1BRAH1M Yazıyı Oku
    Borsada işlem görmeyen A grubu 5.400.000 pay var. % 10 yapıyor bu ve ostim yönetiminde bunlar. 1 paya karşılık 15 oy hakkı var bunların.

Yani özetle sen şirketin kalan % 90 ını alsan bile bendeki bu % 10 payla ben her istediğimi yaparım diyor.
    Aynen katılıyorum. Bu tam bir saçmalık şirketin yüzde 90 hissesini alsanda adam her istediği kararı geçirebilir. İmtiyazlı ortaklık saçmalığı ortadan kalkmalı şirketler yönetimi elden kaçırmak istemiyorsa hisselerinin tamamını ky ye itelemekten belki vazgeçer.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

6.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum. Bu tam bir saçmalık şirketin yüzde 90 hissesini alsanda adam her istediği kararı geçirebilir. İmtiyazlı ortaklık saçmalığı ortadan kalkmalı şirketler yönetimi elden kaçırmak istemiyorsa hisselerinin tamamını ky ye itelemekten belki vazgeçer.
    Valla bu yolda kazalar da var. bilançoyu beğendik fiyatı uygun bulduk aldık ertesi gün bedelli açıkladı, herkes gibi elimizde patladı. vazgeçtik 1.37 ye zıpladı geri geldi inat ettik bir daha daldık 1.21 den maliyeti çektik 1.14 e verdik 1.03 ten 1000 tl zarar. bundan sonra ister uçar ister batar. Ama şunu anladığım güvenmediğin hissede yatırımcı olmak izdırap

7. Malum Bedelli konusu var. Bu durum Hisse fiyatının 1 tl altına gelmesine engel olur mu? Bilgisi olan Aydınlatırsa sevinirim.

8. Bugün satış yedikce 1.02 kademesini dolduruyor birisi sağolsun

Sayfa 329/577 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •