Sayfa 836/1230 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 6,681 - 6,688 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Tebrikler simple is the best çalışmış yine. Basit tedarik-satıl yapısı sayeside etkilenmeden devam eden şirketler

Rahatsızlık konusunda Aynı rahatsızlığı bende pegasusu 60dan satarken hissettim. Haketmemiş gibi hissediyor insan ama burası borsa
    YTD
    Hak etmedim düşüncesi doğru değil. Belki de yılların birikimini bir seferde tahsil ediyorsun...sabrın meyvelerini topluyorsun. Sonuçta Bir hafta, bir ay sonra satmak İçin hisse almıyorum...en az 2-3 sene tutmayı göze alıyorum...ama bazen 2 sene sonda beklediğim getiriyi 2 ay sonra sunuyor borsa...keyfini çıkarmak, ama aç gözlülüğe de kapılmamak lazım.

Sonuçta, Pegasus son gelişmeler sonrası bu yıl 50 eder demişim...hisse 60 ı geçmiş, mecburen satacaksın...bu işin kuralı bu.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2. Ttrak güzel bilanço açıkladı...madem tarım önemli, üretim önemli...bu yıl ttrak yılı olabilir diyorum. Hele bir de hurda teşviği gelirse, yeni tl zirvesi gelir bu yıl.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3. Gerçekten süper bir bilanço açıklamış. Helal olsun böyle bir zamanda böyle bir bilanço. Ayrıca, bilanço açıklama tarihleri ertelenmesine rağmen, erkenden açıkladılar. Kurumsal şirket dediğin böyle olur.

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Ttrak güzel bilanço açıkladı...madem tarım önemli, üretim önemli...bu yıl ttrak yılı olabilir diyorum. Hele bir de hurda teşviği gelirse, yeni tl zirvesi gelir bu yıl.

https://www.imdb.com/list/ls09006889...=detail&page=1

piyasalarla ilgili film ve dizilerin bulunduğu güzel bir liste ... ilgilenen arkadaşlar için paylaşmak istedim... saygılar
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

5. Yabancilar gidince ortalik cok bos kaldi. Yerli spekler derin kagitlara bile bulastilar. Cok sert hareketler. Orta vade yatirimcisini etkiliyor. Satan sattigina alan aldigina pisman oluyor bazen

6. Sn Cautionary zamniniz okdugunda ulker icin yorumlarinizi alabilirmiyim

7. ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Teknoloji ve yazılım firmaları ile bir anımı anlatayım şu anda revaçta çok ya .

Hepsi über kar edip yatırımcıyla paylaşacak deyince beni bir gülme tutuyorda.

200 e yakın it çalışan var sadece o zaman çalıştığım yerde .

Bu sene zam yapmayacağız ama size şirket hissesi verip kar payı dağıtacağız dediler .

Her sene devasa kar yapan şirket zarar etti ilk defa o sene ������

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Günlerdir kafama takılan bir soru var. hisse senetlerinde eski yeni ayrımı kaldırıldı mı?
    aslında soru alkim ile alakalı, spk bedelsizine onay verdi ve 2 taksıtte odeyecegı temettü 30.04 ve 18. 10.2020 tarihinde. eski ve yeni olmak üzere ıkı hısse olarak işlem görecek mı? yada nasıl olacak?*

Sayfa 836/1230 İlkİlk ... 336736786826834835836837838846886936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •