Sayfa 153/746 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. pasta paylaşabilecek kimse var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by bey_karagoz Yazıyı Oku
    pasta paylaşabilecek kimse var mı?
    Bugünün;

son 1 hafta,,

genel kurul öncesi bu aceleleri neden acaba,,
    "Duyduğumuz her şey kanaattir, vak'a değil; gördüğümüz her şey perspektiftir, gerçek değil..."

3. evet direncini dun gecti onunde ilk direnc 11.25 var orayı gecerse 11.70 ana direnc var orayı kırması imkansız ama ancak haberle kırar ve hedefi 13.40 civarı olur ..bu kadar beklentili hisse bana gore olması gereken fiyat 30 xx lerdir ama nerdeee .genel kuruldan belkide bedelsiz kararı da cıkabilir o zaman zıplamalı olur bu kagıt .son bilancoya gore %260 bedelsiz vermek istese verebilir yedeklerde 390 milyon birikmisi var . en son bedelsizi 2005 yılında %100 olarak yapmıs .
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

4. 1 gun hacim yaparsa ertesi gun hacmi dibe gomuyor ulan su kafa yapınızı degistirin artık bunu tahmin ettigimden dolayı sadece 150 lot aldım yine fake atttın direnci gecemedin

5. bedelsiz ,haber gibi gelişme olsaydı biraz hareket lenme olurdu..29 una ne kaldı şurda...

6. 150 lot la yetindim is yok arkadas bunda herzaman aynı sey hep fake atıyor direnci gecti dedik yine fake bundaki bu soyguncu ac gozlu ortaklar olduktan sonra 1 milyar dolar kar etse yine bos yine bos

7. 24 yıldır borsadayım yeminlen ben boyle ac gozlu ortaklar gormedim bunların bu ozellgini bilen hic kimsede bu kagıda girmiyor ne kucuk yatırımcı ne buyuk yatırımcı ne spekler sayfa bombos kendi kendimize yazıyoruz sirketin ici dolu ama fiyat bos ortkalar sagolsun yıllardır fiyatın icine ettiler bosa kendimizi yoruyoruz o kadar olumlu beklenti varken yukselmiyorsa bos oglu bos kagıttır .hayırlı gunler

8. Yatırımcı ilişkilerindeki yetkili arkadaş genel kurul toplantısında daha önceden ilan edilen 3 madde haricinde bir gündemin ele alınmayacağını düşündüğünü söyledi

Duran varlıkların yeniden değerlendirilmesi yahut sermaye arttırımı beklemek boşa ümit mi

Böylesi kararlar önceden duyurularak mı alınıyor?

Sayfa 153/746 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •