Sayfa 721/746 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 5,761 - 5,768 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Davuta o raporları okutmayacaktınız....
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Şöyle bir -5 daha yapsın da ortalama bari yapalım
    Evet yuzde 5 dussun siz ortalama yapin diye biz de cuvalla para kaybedelim yuzde 5 dusmeymis he he
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

svg palmet merhaba,

şisman kadın yeşil ve kırımız yukarı çapraz atmadığı (yatayda kaldığı) sürecde sorun yok.. haftalıklar belki su koyabilir ama günlükler oldukça güzel.. kazancın bol ve daim olsun..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

yataydaki kırmızı 74.00 üzerinde kaldığı sürece sorun yok.. otobana çıkış gişesi 84.00..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
    Bence en deüşük 76.00 civarlarını görürüz.
    Ordan 81-85 bandında zaman geçiririz
    Mal verilirse oralarda 86 kırılarak üst seviyelerden bahsedebiliriz
    Buda tahtacımıza iyi bir ders olur

Çünkü 75-85 arası inanılmaz dışardan tahtaya giriş oldu..
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

6. Merhaba,
    Bir de yabancı ortak girişi var. Arap sanırım.

7. Tek kaygım tahta çok sığ. Piyasa fiyatından 2000 lot bile satsak aynı fiyattan gerçekleşmez.

8.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Degerli dostum ben yarin yesil kapatacagini dusunuyorum acogu islemin de fiktif oldugunu dusunuyorum.4.5 dolar ustu kapatacagiz bana tuzak geldi bu hareket bakalim.Herkese bol sans
    Merhaba, aslında benim için problem yok ben uzun zamandır burdayım pandemi başında yapmıştım alışlarımı. Çoğu zaman günlükçüleride burdan uyardım bir şekilde bekliyordum bu düşüşü. Ancak sektörün hisse senetleri bu kadar hareketliyken yüksek hacimli hemde zirve fiyatlardan düşüş ciddi canımı sıktı. Sebebide şu şu an çimentolara ciddi talep var dediğim gibi bu piyasada malı dağıttırsa alıcı gelecek bulgura giderken eldeki pirinçtende olacak. Sonra tekrar toplamak için 5 ay daha uğraşacak. Bu adama birisinin rüzgara karşı işenmeyeceğini anlatması lazım.

Şuan piaysa değeri 650.000.000 USD. ihracatımızı dolarla yaptığımız malum avrupaya ihracat yapan diğer firmalara parite noktasında fark attığımız malum, 1 değil on sebeple götürmesi lazım şimdi mal dağıtacak zaman değil..........
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Sayfa 721/746 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •