Sayfa 168/221 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1. bu adamlarda dip teknik diye birşey yok... mal onda ise yukarı , degilse toplamak yılllar sürse bile aşağı basıyor..
    önce 056 sonra 049-050 ile 6 yıllık dibe gidebilir..ytd

2. Elinde sermaye artırımından kalma 2 kat hisse var niye toplasınki piyasaya yaymaya çalışıyor kesin ve net

3. Bu herifler ellerindeki tum mali dagıtmazlar. Zaten %90 i halka acık.. 2.5 hareketi ile ii mal dagıttı.. simdi de bi yukarı uc asagı yapıyor. Mal isteyene yukardan veriyo , baskilayip asagıdan topluyor. Bu hareketleri yıllarca yapabiliyor. Diger sirketlerine bakarsaniz bunu net gorursunuz. Bu hissenin son 2 zirvesi arasinda 5-6 yıl var. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Bu herifler ellerindeki tum mali dagıtmazlar. Zaten %90 i halka acık.. 2.5 hareketi ile ii mal dagıttı.. simdi de bi yukarı uc asagı yapıyor. Mal isteyene yukardan veriyo , baskilayip asagıdan topluyor. Bu hareketleri yıllarca yapabiliyor. Diger sirketlerine bakarsaniz bunu net gorursunuz. Bu hissenin son 2 zirvesi arasinda 5-6 yıl var. Ytd
    1-Kardeş hurdayi hurdacidan alir hurdaciya satarsin!
    2-hurdanin fiyatini hurdaci belirler.
    3-hurdayı pahali satar ucuza alir.
    4-hurdacinin senin elideki mala ihtiyaci yoktur. sen satmazsan nasil olsa başkasi satar.
    5-Zaten hisseyede ihyaci yok yonetim hisseleriyle sirketi istedigi gibi yönetir parasini yer.
    6-kurumsal yatirimci hisseye girmez zaten spekte patronla anlasmadan girmez patron onuda batirir.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by cevattimur Yazıyı Oku
    1-Kardeş hurdayi hurdacidan alir hurdaciya satarsin!
    2-hurdanin fiyatini hurdaci belirler.
    3-hurdayı pahali satar ucuza alir.
    4-hurdacinin senin elideki mala ihtiyaci yoktur. sen satmazsan nasil olsa başkasi satar.
    5-Zaten hisseyede ihyaci yok yonetim hisseleriyle sirketi istedigi gibi yönetir parasini yer.
    6-kurumsal yatirimci hisseye girmez zaten spekte patronla anlasmadan girmez patron onuda batirir.

olumlu haberi piyasaya sal, 065 çek gelene ver sonra 062 ve altına çek....bugun ve genel olarak olan durum bu... malı ky ye yukle, 5-6 yıl tasıt.... patrona faizsiz masrafsız kredi imkanı... ne guzel dunya..ytd

6.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    olumlu haberi piyasaya sal, 065 çek gelene ver sonra 062 ve altına çek....bugun ve genel olarak olan durum bu... malı ky ye yukle, 5-6 yıl tasıt.... patrona faizsiz masrafsız kredi imkanı... ne guzel dunya..ytd
    tamamen %100 dogru fazlasıda var geride istedi fiyattan cebine koyar.

7. Merhaba arkadaslar sadece gundem ile yatırım yapıyorum. Zamanında büyük beklenti olan hidro elektrik santralleri vardı. Şimdi ise Niğde de 300 megavatlık YEK Santralleri kurulma hikayesi bi hareket getirebilir mi dersiniz? 3 ilde kurulacak paneller için 1 milyar dolara yakın yatırım yapılacak. Niğbaş buradan bi KAP haberi açıklar mı diye düşünüyorum. Kimseyi yanıltmak istemem elimde NİBAŞ yok. Sadece takibe aldım.

8. nasıl bir oros çocugunun eline düştük böle

Sayfa 168/221 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •