Sayfa 150/221 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1. Asıl soru şu bu saatten sonra ne olacak...

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Nominal(1)+güncel değer toplami ÷2= den bakarsak 0.5 ye bile düsse alan kârlı..düşer mi bilemeyiz.Tersi olursa zaten karlisin.Önemli olan sabretmek

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Uzun süredir nibaş topiğini takip etmiyordum, drstrade sizi tekrar okuyunca hatırladım, yorumlarınız benim için önemli, ben bedelliye katılacağım, karlı olacağını tahmin ediyorum, rıza nın kağıtları içinde en elle tutuluru bu, uzun vadede düşünmüyorum, ne yapacakları belli olmaz, en geç, bir iki ay içerisinde sermayesinin de iki katına çıkmasıyla, yukarı yönlü bir hareket bekliyorum, bana inanmayın, bilsem ben zengin olurdum.

4.  Alıntı Originally Posted by drstrade Yazıyı Oku
    Nominal(1)+güncel değer toplami ÷2= den bakarsak 0.5 ye bile düsse alan kârlı..düşer mi bilemeyiz.Tersi olursa zaten karlisin.Önemli olan sabretmek

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    0,5 dusse nasıl karlı oluyor. (1+097 )/2 Acıklarmısınız.. önce bedelliyi bitirecek,ardından 2-3 gun sonra bilancoda zarar acıklayacak diye dusunuyorumm.. bu grubun gecmişte yaptıgı bedellileri bi inceleyin derim.. bedelliye onay alacagı tek hissesi buydu , o da bunu yaptı.. ytd

5. Rüçhan fiyati hesaplanamamaktadir diyor.ruchan fiyatı ne olacak eski hisse kapandığı fiyattan mı açılacak.o zaman Rüçhan fiyati 0 mi oluyor.deli sorular.ytd

Yarın bölünüyor galiba neler olabilir

7. Kayseri ve Niğde, Akçansa'ya ait Ladik Çimento'nun satışı için Ünlü & Co'ya yetki verdi.
    Sabancı Holding, Çimsa ve Ünlü&Co konu hakkında yorum yapmadı.
    Çimsa'nın Mersin, Eskişehir, Kayseri, Niğde ve Afyonkarahisar olmak üzere 5 entegre çimento fabrikası bulunuyor.

Sabancı çimento fabrikalarını satıyor , rızza bedelli acıklıyor👏👏👏ytd

Alıntı Originally Posted by Aloneman Yazıyı Oku
    Arkadaşlar süreç hakkında bilgisi olan var mı, kap haberlerinda bulamadım. Bedelliye katılmayı düşünüyorum, hangi tarihler arasında hesabımda para bulunması lazım, yeniler ne zaman piyasaya çıkacak.
    siz nasıl bir borsa yatırımcısısınz anlamıyorum bedelliye 1 tl.dan katılmak yerine şimdiki fiyatı daha düşük ordan neden almıyorsunuz
    gerçekmi yazıyorsunuz yoksa şakamı yapıyorsunuz
    kapta açıklama var nedemek yok
    Son düzenleme : cinali; 22-07-2018 saat: 23:12. Sebep: İLAVE

Sayfa 150/221 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •