Sayfa 38/799 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 297 - 304 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. sanko benim.gedik duzenli aliyor.ytd buarada bizim arazi sozkonusu imar planina dahilmiydi?

2. Slm.arkadasim son sekliyle pastayi buraya gönderebilirsiniz?

3. Alıştık bu arsa işine ne yapsınlar. Ilgi uyandırmak lazım ama kimse kağıdın yüzüne bile bakmıyor. Göz boyamak için kağıdı yükseltip iteliyorlar. O zamanı yakalayıp vereceksin coşkuyu...

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by lucky26 Yazıyı Oku
    Alıştık bu arsa işine ne yapsınlar. Ilgi uyandırmak lazım ama kimse kağıdın yüzüne bile bakmıyor. Göz boyamak için kağıdı yükseltip iteliyorlar. O zamanı yakalayıp vereceksin coşkuyu...

HTC One M8s cihazızaman gelincmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selam, Bu şirketin üzerine kayıtlı 210848 m2 arazisi varmı? var. 171432 M2 arazisinin İmar Değişikliği yaparak, Sanayi alanına
    çevirmesi ile ilgili proje hazırlattımı? hazırlattı. Sonrada Acıpayam Belediyesine müracat ettimi? bana göre etti. Ordan Denizli
    Büyükşehir belediyesi meclisinden geçirdimi? bana göre geçirdi. Şimdi sıra Belediyenin İmar değişikliğinin yapılması ile ilgili
    komisyona havale edildimi ? bana göre edildi. Bekleyip göreceğiz.
    Hissenin fiyatının yükseltilmesinden bahsediyorsunuz. Tam tersine endeks 88.000 iken bunun fiyatı 2,70- 2,75 civarı iken
    Endeks 120.000 bin oldu bunun fiyatı tam tersine 2,67 lerde geziyor

Kesinlikle yatıırm tavsiyesi değildir. Kendi düşüncelerimi buraya yazıyorum. Kim haklı kim haksız elbet bir gün göreceğiz.

5. 30/01/2018 saat 16.30 Spek 17.325 lot 2,66 dan alırım diyor. Kimse malını bu fiyattan vermiyor.
    Acaba neden vermiyor? Yorumu olan varmı?
    Kesinlikle yatıırm tavsiyesi değildir.

6. Arkadaslar hisse kimde dagilimi paylasabilecek varmi

7. semaye düşük karlılık artıyor ama kimseler yok ilginç ytd

Sayfa 38/799 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •