Sayfa 558/799 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 6391 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Nazara inanmam zaten sen böyle yazınca mürit zihniyetinde olduğunu belli etmişsin el alem ay çıkıyor siz halen nazarla hazarla uğraşıyorsunuz,
    kağıdı benden erken satmışsın ben senden sonra satarak daha iyi kazanmışım şimdi bilen sen bilmeyen ben olmuşum bir

benim aldığım ve sattığım fiyatları bilinçli olarak yalan ve yanlış yazarak takiye yapıyorsun bu ikiiiii

bak o dediğin dere tepe teknik seni çuvallatmış halen bik ,bik yapıyorsun üçççç

senin gibi kağıt tekrar şuraya gelecek diye falcılık yapmam ben hiç bir zaman kağıt buraya çıkar buraya düşer demem kimseyi etkilememek için ,sadece öngörümü paylaşırım dörttttt

istikbal gördüğüm kağıda çöktümmü kolay kolay bırakmam ,taze kuru gibi hisselerle genelde senin gibi falcılar uğraşır hiç işim olmaz elli defa taze kuru gibi kağıtla kazanırsınız bir başka yaş kuruda bütün paranızı üterler ,o yüzden sağlam kağıtlardan asla uzaklaşmam eh biraz beklerim ama parayıda eninde sonunda bulurum zaten al satla para kazanamadım hiç hep yatırım yaptığım zaman kazandım sen oyna ben oyuncu değilim

çok iyi bir takiyecisin yani iftira atmayı çok iyi biliyorsun benim yazdığım rakamların tersini yazarak kendi beceriksiliğini gizlemeye çalışıyorsun sen buralarda harcanıyorsun gelecek seçimde başkanlığa adaylığını koy bu takiyecilikle kazanma ihtimalin olabilir ama ben sana oy vermem çünkü takiyeciler insanlığın asla dostu değildir ,şimdi ikile çizgilerinle baş başa bırakayım seni

Cehaletle savasilmaz peki denir geçilir

Peki

3. Takkiyeylede hiç uğraşılmaz ,peki ,peki anladık amca sen en iyi borsacısınnnnnnn bir tanesinnnn üstüne yok alemlerde allah nazarlardan kizirlerden saklasınnnnnn maşallah maşallah nazar değmez inşallah artık senin için yazı yazmaya değmez olduğundan çizgi roman yazmayı dene bile demeyeceğim bu son yazı allah sonunu hayretsin başkada diyeceğim olmaz . NOKTA

4. Hisseyi tartışmak gerekir bence. Hepinizin fikri değerli ve okuduk anladık. Tadında bırakıp devam edelim.

Hisseye yeni girdim. Bazı hareketsiz hisselerimi bırakıp buraya geldim.

Kağıdın hikayesi kısaca nedir, beklentimiz nedir?

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Tekniğe baktın, iki üç çizgi çizdin, hisseyi gittin 14-15’ten sattın, sonra hisse 23’e gitti ve hala hisse sattığın fiyatın üzerinde, geliyorsun burada kafa karışıklığı yapıyorsun, yeni bir araba parası kazanmışsın 23’ten satsaydın belki ev alacak kadar kazanırdın, yani senin teknik patlamış ama acısı hala içinde, sal bizi git artık, ya da hisseyi tekrar aldığında yaz, kafa ütüleme artık.

6. Bir müddet buralarda yataya sarsa tadından yenmez.

7. herhalde tekkeyi bekleme görevi bize kaldı

8.  Alıntı Originally Posted by asmf Yazıyı Oku
    herhalde tekkeyi bekleme görevi bize kaldı
    Tekkenin değilde çalının arkasındayız ,sessiz olalım TIP sustum

Sayfa 558/799 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz