Sayfa 67/798 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 529 - 536 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Hisse başlığı moderasyondan çıkarılmıştır . Lütfen yazdıklarımıza dikkat edelim
    Hissenin moderasyonlu bölümden çıkmasında büyük emeği olan MedwiG beye teşekkürler. Hissenin moderasyonlu bölümden kurtarılması için çok mücadele ettim. Son olarak Yönetimden rica .... topiğine girerek ricada bulundum. Sağolsun, kendisi sorunumla ilgilendi ve sanırım , diğer yönetimdeki arkadaşlarıyla ortak çalışarak bizleri moderasyonlu bölümden kurtardılar. Şirket bilançolarını ve diğer güncel haberleri bizlere anında duyuran , hissenet in en çok tercih edilen forum olmasında büyük emeği olan sayın bay MedwiG beyden allah razı olsun. Son olarak değerli Acsel yatırımcısı arkadaşlardan ricam , moderasyonlu bölümden kurtulmanın kıymetini bilelim. Forum kurallarına uyalım. Küfür veya başkasını küçük duruma düşürecek , aşağılayacak yazılar yazmayalım. Allaha emanet olun. Saygı ve sevgiler.

ACSEL Solo 2019/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 875356 Yıllık Değ%:53

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. neye göre moderasyonlu bölümde tutyorlar anlamadım zaten. site yönetimi kendi kaybeder.

ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Moderasyon kullanıcıların yararına olsun diye uygulandı. Yoksa onlarca başlık varken 2 başlık daha açık kalabilir bizim sıkıntı değil .

Bu konuda yöneticimizin açıklaması mevcut :

https://www.hisse.net/topluluk/showt...76#post3413976

İyi akşamlar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. 875356 TL. kar gelmiş. Fena değil. Allah bereket versin. 1-2 aya kadar , sanayi imarlı arsa statüsü kazanan arazisinin , yeniden değerleme fiyatı da geldiğinde hakettiği fiyatlara gelecektir diye düşünmekteyim.
    Son düzenleme : By Akıl; 30-04-2019 saat: 20:17.

6. Bilancoyu inceleyen yorumlayabilecek biri varmi? Garanti ve isin satislari bosuna degilmis..

bu sayfada asparagas yazanlara. gerçek dışı yazanlara müsade etmeyelim. gerçek bigi paylaşanlara da saygı duyalım.

3.40 maliyetle 1 yıla yakın aysel de bekliyorum.

yt değildir.

8. Piyasada inşaat kapı pencere vs işleri yapanlar boş oturuyoruz diyorlar.bu kötü dönemde ciro kar orani % 10 iyi. Gecen seneye göre % 50 karini ARTIRMIS .2018 4. çeyrek te daha çok kar açıklamıştı. Faturaları o döneme kesiyor galiba.

Sayfa 67/798 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •