Sayfa 69/798 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 545 - 552 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Sn. Bagbozumu tesekkurler aciklama icin ben 2018 son cetrekle bu cetregin efk karsilastirmasini merak ettim efk da bozulma yoksa bencede sorun yok.

2. Teşekkür ederim üstat piyasanın bukadar kötü olduğu zaman bile kar açıklaması başarı..

G3121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ben de 6 aydır acseldeyim, ortalama 3.80 maliyetim var. sırasıyla 4.54, 4.33, 4.22 lerde satmadım, halihazırda hissenin bugün geldiği nokta 3.58 oldu maalesef. orta vadeli beklenti içinde olanlardanım, düzenli kar açıklaması, ihracat konusunda büyüyen bir şirket olması, arsa değerlemesi beklentisi beni orta-uzun vade yatırımcı olmaya iten sebepler oldu. bu arada grafiksel olarak al/sat imkanı verme özelliğiyle de trade yapanlara güzel fırsatlar sundu yakın geçmişte, her ne kadar ben cesaret edip yararlanmasam da. hayırlısı diyelim. yatırım tavsiyesi değildir.

4. bugün şirketin olağan genel kurul toplantısının icra edileceği duyurulmuştu. umarım güzel haberler ile sonuçlanır.

5. 3.71 yaktı

6. genel kurul toplantı sonucundan bir haber varmı?
    hafifi kıpırdadı kağıt hemen bastılar tepesine..

gel gel mi yapıyorlar anlamadım..

7. 3,76 bile yaktı ama yapıştırdıar aşağı.. ne iştir anlamadım?

Alıntı Originally Posted by İncome expert Yazıyı Oku
    genel kurul toplantı sonucundan bir haber varmı?
    hafifi kıpırdadı kağıt hemen bastılar tepesine..

gel gel mi yapıyorlar anlamadım..
    ben elektrnik rtamda katıldım.arsa ile ilgili srular srdum ne yapmayı düşünüyrsunuz dedim henüz karar vermedik dediler
    imardan snra ne kadar kalıyr dedim 150 dönüm dediler
    imardan snra değerleme yapacakmısınız dedim her sene yapıyruz dediler bu demektirki yine yapacakları anlaşılyr bu iyidir
    temettü az veriliyr diye şeh düştüm.
    başka sru sranda yktu katlım kendileri birde ben herhalde tutanaklar birazdan yayınlanır
    yt.tv.değildir

Sayfa 69/798 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •