Sayfa 7/798 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 49 - 56 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. kademelerde alıştada satıştada tahta sahibinin izleri var. ky elindekileri verdiği müddetçe tahta sahibi toparlamaya devam edecektir. İstediğimi alıncaya kadar yapışırım benim elimden 1 lot bile alamaz.

2. 4.40 ile aldim endeks 84 bin felandi sanirim 2.50 lere dustu endeks zorvesini denedi bu kagit halen 3 un uzerine atamadi rezillik

Sent from my SM-N9005 using hisse.net mobile app

3. Kapanışlar çok olumlu. Bollinger üst bandına yapıştı. Olumlu şeyler olacak gibi, yatırım tavsiyesi değildir

4. Artık sağlam bir tepki vermesi lazım. 3 üstüne atmadıkça bir hükmü yok.

5. Kağıt beklentilerle dolu. Fakat spek işin uzmanı. Bizim temettü ne zaman açıklanır bilen bir arkadaş yazarsa seviniriz

6.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    Kağıt beklentilerle dolu. Fakat spek işin uzmanı. Bizim temettü ne zaman açıklanır bilen bir arkadaş yazarsa seviniriz
    Temettü yani kâr payı dağıtımı dahaca onaylanmadı. Ancak onaylanması kesin sayılır. Bir dahaki toplantıda onaylanır ve ödeme tarihi açıklanır...

7. Kar ne zaman dağıtılacak bilen var mı? Spek tek aracı kurumundan işlem yapmaz. Bakalım bugün hangi aracı kurumunu kullandı. Sanırım spek ky yı usandıracak tek başına kara konmak istiyor. Ytd.

8. Neden07 cevabını verdim lakin bu bölümdeki mesajlar onaydan sonra yayınlandığı için gecikme oluyor ve iletişim problemi ortaya çıkıyor. Moderator arkadaşlar dikkatine...

Sent from my SM-G531F using hisse.net mobile app

Sayfa 7/798 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •