Sayfa 78/799 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon
Arama sonucu : 6392 madde; 617 - 624 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. yine güne delice hareketlerle başladı, robota bağlamışlar, biraz trade yapayım dedim elime yüzüme bulaştırdım:oleyo:

2. Sondaj gemimizden biri , doğu akdenize doğru yola çıkmış. Diğeride hazırlanıyormuş. Bunlar , sondaş sırasında kullandıkları kimyasalı Acsel fabrikasından alıyormuş. Benden söylemesi. Mallarımızı ucuza kaptırmamak lazım. 4 55 TL. leri beğenip de satmadım. Hedefim nerelerde , ona göre düşünün.

3. 3.32 önemli destek, aşağıda sırasıyla 3.25 ve 3.17 destekler var. umarım onları test etmez, yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    3.32 önemli destek, aşağıda sırasıyla 3.25 ve 3.17 destekler var. umarım onları test etmez, yatırım tavsiyesi değildir.
    Ben de , millet satmasın ve hisse düşmesin diye , hissenin bir başka beklentisini paylaştım. Dün , 1300 puan düşen borsada hissemizin , yüksek hacimli ama küçük yükselişinin , akdenize sondaş için giden gemiler nedeniyle olmuş olma ihtimali de var.

5. sayın by akıl, paylaştığınız bilgi çok olumlu bir gelişme ve ümit verici:bravo:, umarım hisseye pozitif katkısı olur:ok:.

6.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Sondaj gemimizden biri , doğu akdenize doğru yola çıkmış. Diğeride hazırlanıyormuş. Bunlar , sondaş sırasında kullandıkları kimyasalı Acsel fabrikasından alıyormuş. Benden söylemesi. Mallarımızı ucuza kaptırmamak lazım. 4 55 TL. leri beğenip de satmadım. Hedefim nerelerde , ona göre düşünün.
    hocam duyum yada bilgiyi nerden öğrendin?
    kesin bilgimidir..?

7.  Alıntı Originally Posted by İncome expert Yazıyı Oku
    hocam duyum yada bilgiyi nerden öğrendin?
    kesin bilgimidir..?
    Sn Expert bey , geminin akdeniz e doğru yola çıktığının haberini , dün gece , tv. den haberleri dinlerken öğrendim.Nitekim , dışişlerimiz de Doğu Akdenizdeki ve Kıbrıstaki çıkarlarımızı koruyacağımızı, bu nedenle sondaj gemilerimizin yola çıktığını söyledi.

8. Dışişleri Bakanlığı'ndan Mogherini'ye yanıt
    Dışişleri Bakanlığı, AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Federica Mogherini'nin, 'Türkiye'yi Kıbrıs açıklarında sondaj çalışmalarına başlama yönündeki planlarını tekrar gözden geçirmeye davet ettiği' açıklamasını reddettiklerini bildirdi. Açıklamada, "Türkiye’nin Doğu Akdeniz’deki hidrokarbon kaynaklarına ilişkin faaliyetleri uluslararası hukuktan kaynaklanan meşru haklarına dayanmaktadır" ifadeleri kullanıldı.......... Sn Expert bey bu yazıyı, bugünkü cumhuriyet gazetesinden kopyala yapıştır yaptım.

Sayfa 78/799 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •