Sayfa 57/798 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon
Arama sonucu : 6378 madde; 449 - 456 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Şimdi şöyle bir hesap yapalım ve nerde bekledigimizi bilelim. Dogru yerdemi bekliyoruz hesaplıyalım. Bu acsel sadece sonçeyrek te 1.401.000 kar açıkladımı? Açıkladı. Kısaca 2017/12 aylık toplam karı olan şirket bukarın 1.401.000 tlsini sadece sonçeyrekte yazdı. Ozaman düz mantıkla şöyle bir hesap yapalım biz (yani ben)niye burdayız. 2017 son çeyregini baz alarak hesaplıyalım.
    1.000.000 mil enkötü herçeyrek kar yazsa tabelasında 2018/12 4 mil.eder. peki hissemiz o cücük kadar karla bile hangi fiyatta olması gerekir?

2018/12 4 mil× 15 fk ile ben işlem görmeye devam ederim derse = 60 mil piyasa degerine ulaşırki bu acsel için büyük bir degerdir.
    Peki 60 mil.÷10.721.700 =5.59 hisse fiyatı olması gereken yerdir.
    Ben beklentiyi düşük tutarak1 mil herçeyrek kar getireceginden hesapladıgım için 5.59 çıktı.
    Şimdi bu piyasa yapıcısına soruyorum. Ya ilkçeyrek 1.500 mil.gelirse nasıl tutabileceksin. Sadece 1 mil herçeyrek kar yazması bile hisseyi 5 tl üstüne taşırken!!
    Cengo kâr 4 milyona 9 aylıkta ulaştı. 5.5 milyona çıkarsa yıl sonu senin şu hesap tutar herhalde .. Mevcut arsa da yeniden degerlenir se 60 milyon üzeri bir fiyatlama şirketi A grububa sokar. Dolaşımdaki payların değeri 30 milyonu geçerse Acsel lig atlar zaten

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Cengo kâr 4 milyona 9 aylıkta ulaştı. 5.5 milyona çıkarsa yıl sonu senin şu hesap tutar herhalde .. Mevcut arsa da yeniden degerlenir se 60 milyon üzeri bir fiyatlama şirketi A grububa sokar. Dolaşımdaki payların değeri 30 milyonu geçerse Acsel lig atlar zaten

Sn zafkanka bende biraz ortağınız oldum özellikle ihracattan iyi gelir elde edebilecek şirket arsa süsü tabi. Birde neden moderasyonlu bölümde bu şirket

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by envoy Yazıyı Oku
    Sn zafkanka bende biraz ortağınız oldum özellikle ihracattan iyi gelir elde edebilecek şirket arsa süsü tabi. Birde neden moderasyonlu bölümde bu şirket

Hosgeldiniz bu yıl karını çok artırdı. Diğer grup şirketlerinden kfein 13 fk ile işlem görüyor acsel gördüğünüz gibi 6 fk ile çalışıyor kar ve arsa ile beraber fk 5 e 4 e düşer. Bu da gösteriyor ki bist te böyle 10 şirket anca çıkar

4.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Hosgeldiniz bu yıl karını çok artırdı. Diğer grup şirketlerinden kfein 13 fk ile işlem görüyor acsel gördüğünüz gibi 6 fk ile çalışıyor kar ve arsa ile beraber fk 5 e 4 e düşer. Bu da gösteriyor ki bist te böyle 10 şirket anca çıkar

Bilançoya baktim özellikle 6 aylıktan sonra PAC üretimi kara güzel yansımış 9 aylikta 1.180.965 satis ve yurt dışına çok güzel kurda avantajimiza.birde cmc satislarida neredeyse ikiye katlanmış. Arsa olayını çok bilmiyorum ama çok uzun zamandır yazılmış inşallah en kısa zamanda sonuçlanır. Endekse göre pek hareket etmiyor yoksa önümüzdeki dönem çok iyi değil endeksle hareket etmemesi bence iyi kendi verilerine göre güzel yerlere gelecektir umarım

5. İnsallah soyledikleriniz gibi olur arkadaşlar. Biraz daha bekliyorum.

6. Pek talep yok bu hisseye.

G3121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sayfa öksüz garip kalmış

8. BEKLEYENLERE MÜJDE.. 171 DÖNÜMLÜK TARLA SANAYİ İMARINI ALMIŞ.. ASKI SÜRECİNDEN SONRA KAPTA YAYINLANIR,..

Sayfa 57/798 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •