Sayfa 96/798 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 761 - 768 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. bu arada şaka maka endeks 10.000 yakın yükselmesine rağmen hissemiz 3.30 lara çakılıp kaldı.. vardır bir bildiği patronun.. yarın ola hayrola..

2.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    bu arada şaka maka endeks 10.000 yakın yükselmesine rağmen hissemiz 3.30 lara çakılıp kaldı.. vardır bir bildiği patronun.. yarın ola hayrola..
    Yarın ne olacak üstat..

G3121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by malbaa Yazıyı Oku
    Yarın ne olacak üstat..

sayın malbaa, "bayram sonu mesai bir başlasın bakalım" babında söyledim, yoksa spesifik bir tarih belirtmek istemedim. saygılar.

4. an itibarıyla 3.38 oldu, bir kıpırdanma mı var ne???

5.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    sayın malbaa, "bayram sonu mesai bir başlasın bakalım" babında söyledim, yoksa spesifik bir tarih belirtmek istemedim. saygılar.
    Teşekkür ederim saygılar

6. 3.40 oldu:halay:

7. 3.49 gördü.. flama yaptı diyollaa, ters omuz baş omuz (TOBO) olur mu diyollaa.. umarım endeks/dolar bizi destekler mahiyette olumlu yükselişe devam eder. sayın ortaklar, hepimize bol kazançlar diliyorum..

8.  Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    3.49 gördü.. flama yaptı diyollaa, ters omuz baş omuz (TOBO) olur mu diyollaa.. umarım endeks/dolar bizi destekler mahiyette olumlu yükselişe devam eder. sayın ortaklar, hepimize bol kazançlar diliyorum..
    TOBO nun hedefi kaç görünüyor. Gerçi, beni 4,55 TL. den aşağısı kurtarmaz , oralara da zor gider, ama yine de merak ettim.... Bugün , düşen borsada az da olsa, yükseliş göstermesi moral verdi.... Şu, doğu akdeniz e giden gemilerimizden, sondaj malzemesi siparişi alsa çok güzel olur..... Ayrıca , fiyattaki bu yukarı yönlü ivmenin, gelebilecek, güzel bir arsa değerlemesi beklentisinden de olabileceğini değerlendiriyorum.
    Son düzenleme : By Akıl; 11-06-2019 saat: 19:39.

Sayfa 96/798 İlkİlk ... 46869495969798106146196596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •