Sayfa 107/798 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon
Arama sonucu : 6384 madde; 849 - 856 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ardaxy Yazıyı Oku
    bırakın şu arsa muhabbetını ordan bişey çıkmaz pazarlamacıların işine yarıyor arsayı kullanmak kaç ay öncede askıda dendı indi dendi kmsenın hısseye guvenı kalmadı...
    Madem askıda 22 temmuzda doluyor şirket niye kap bilgi vermiyor Bi cacık olmaz boşuna hayal kurmayın derim ben. Ytd...

G3121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ardaxy Yazıyı Oku
    bırakın şu arsa muhabbetını ordan bişey çıkmaz pazarlamacıların işine yarıyor arsayı kullanmak kaç ay öncede askıda dendı indi dendi kmsenın hısseye guvenı kalmadı...
    Ben işleyen bir süreç hakkında edindiğim bilgilendirmeyi paylaştım, dikkate alıp almamak size kalmış. Ayrıca ordan bir şey çıkıp çıkmayacağını zaman gösterecek. Kimin hisseye güvenip güvenmeyeceği de herkesin kendine kalmış. Y.T.D.

3.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Ben işleyen bir süreç hakkında edindiğim bilgilendirmeyi paylaştım, dikkate alıp almamak size kalmış. Ayrıca ordan bir şey çıkıp çıkmayacağını zaman gösterecek. Kimin hisseye güvenip güvenmeyeceği de herkesin kendine kalmış. Y.T.D.
    Abi ben şirkete kızıyorum yanlış anlama bilgi için teşekkürler.endeks dolar altın hepsi duşuşte s400 var tünelin sonu karanlık gibi

4.  Alıntı Originally Posted by malbaa Yazıyı Oku
    Madem askıda 22 temmuzda doluyor şirket niye kap bilgi vermiyor Bi cacık olmaz boşuna hayal kurmayın derim ben. Ytd...

Güncelleştirme konusunda eleştirimi ben de ilettim ama, bildiğim kadarıyla 60 günde bir yapılan güncelleştirme zorunluluğu kaldırıldı. Takip ettiğim başka şirketlerde de zaman zaman yapılan ve devam eden süreçlere ilişkin güncellemeler hali hazırda yapılmaz oldu. Ayrıca biz hayal falan kurmuyoruz ortada işleyen bir süreç var olumlu veya olumsuz sonuçlanır o ayrı bir konu. Ben kendi şahsıma sadece imar değişikliği beklentisiyle de yatırım yapmadım. Herkes kendi iradesine göre değerlendirmeleri yapıp kararını ona göre verebilir. Y.T.D.

5.  Alıntı Originally Posted by malbaa Yazıyı Oku
    Abi ben şirkete kızıyorum yanlış anlama bilgi için teşekkürler.endeks dolar altın hepsi duşuşte s400 var tünelin sonu karanlık gibi

Tam tersi bende yanlış anlamalara mahal verilmesin diye cevap verdim hepimiz aynı gemideyiz enseyi de fazla karartmayın derim naçizane:) Y.T.D.

6. hayırdır inşallah bu neyin hareketi acep

7.  Alıntı Originally Posted by hayta58 Yazıyı Oku
    hayırdır inşallah bu neyin hareketi acep
    teknık 350 uzerı guzel kalrsa

8. 350 uzerı ıy dedım aç spek 350 altı tutuyor

Sayfa 107/798 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz